Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Odyssey ) Regulacja świateł



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Odyssey ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomek05229

Czytelnik



Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Odyssey
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Gru 2015, 02:50
Temat postu:

Regulacja świateł


Witam, przejrzałem cały manual i na szybko internety i albo niesumiennie to zrobiłem albo ciężko znaleźć taką informacje...więc: w jaki sposób reguluje się światła przednie (konkretnie mijania) w modelu z 2006-go roku? Jest oznaczenie na reflektorze i jakiś ,,otwór" który wygląda mi na miejsce gdzie przy użyciu śrubokrętu można by to wyregulować. Nie chce jednak obrobić czegoś co może się tam znajdować do ewentualnej regulacji. Przy użyciu jakiego narzędzia można to zrobić i gdzie dokładnie?

Z góry dzięki za odpowiedź Smile



Edit1:
kolejny raz pomimo bardzo słabego dostępu do lampy rozwiązałem problem....zastanawia mnie tylko jedno....obecnie korzystam z kilku for internetowych i niestety musze wyznać że to chyba działa najgorzej....tyle odsłon pytania..ani jednej odpowiedzi na któreś już z kolei pytanie....raczej wątpie żeby użytkownicy CRV czy innej Hondy wchodzili w temat Odysseya. Wychodzi więc na to że użytkownicy Hondy Odyssey albo tylko nimi jeżdzą i z każdą rzeczą do zrobienia jadą do warsztatu i resztą się nie interesują albo nikomu się nie chce odpisać bo może uważają że pytania są zbyt banalne i nie warto marnować czasu.

Dla potomnych: regulacja świateł jest mniej więcej po środku tylnej części klosza. Może na pierwszy rzut oka wydać się niewidoczna bo jest po prostu zabrudzona ale wystaje dość sporo i da się ją wyczuć ręką. Wysokość reguluje się kluczem 10. Ja osobiście polecam samą nakładkę od ,,grzechotki,, ze względu na ograniczone miejsce.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Odyssey ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Odyssey »

Opinie o samochodach Honda Odyssey - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Odyssey ) Porady, problemy techniczne


Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie

HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System