Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
witek_p

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 263
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: JAZZ II 06 1,4
Piwa: 23/1
Wysłany: Sro 13 Wrz 2017, 22:07
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


Sam sobie odpiszę.

Lusterko ele z UK nie pasuje do kierowcy po stronie EU Smile

Wkładu z 9pin UK nie da się przełożyć do 2pin EU - całość jest troszkę inna w środku, mocowanie elektryki jest inaczej zrobione niż w manualu, nawet ramki lusterka są delikatnie inne.

Szukam lusterka EU jakiegoś elektryczne + kierunek (ew + grzanie), jakby ktoś miał to proszę o info.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 14 Wrz 2017, 12:53
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


witek_p napisał:
Sam sobie odpiszę.

Lusterko ele z UK nie pasuje do kierowcy po stronie EU Smile

Wkładu z 9pin UK nie da się przełożyć do 2pin EU - całość jest troszkę inna w środku, mocowanie elektryki jest inaczej zrobione niż w manualu, nawet ramki lusterka są delikatnie inne.

Szukam lusterka EU jakiegoś elektryczne + kierunek (ew + grzanie), jakby ktoś miał to proszę o info.

Tak na szybko to masz tutaj:
Do przelistowania:
https://allegro.pl/listing?string=lusterko%20prawe%20honda%20jazz%20&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hc-aut-1-2-0905
https://allegro.pl/listing?string=lusterko%20lewe%20honda%20jazz%20&p=2&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hc-aut-1-2-0905

Poszukaj jeszcze na www.olx.pl

Zobacz też w częściach ogólnych samochodów rozbitych / uszkodzonych. Takie rzeczy też tam sprzedają.
Przy okazji można też coś innego kupić, żeby później nie szukać.

Masz jeszcze też dwa sklepy:
https://czesci24.pl/czesci/lusterka-zewnetrzne-i-ich-czesci-honda-jazz-2002-2008-/321,61,2431
http://www.iparts.pl/auto-czesci/lusterko,honda,jazz-ii-gd-2002-03-2008-12,1-2-78km,45-4838-16816-100566.html

Z kobietami tak trochę jest, że kupują oczami i sercem. Jednak kolor bardzo ładny wybrała.
Na pewno wie jako samochód kupiła.

Moja koleżanka kiedy sprzedała stare, i na pytanie jakie auto kupiłaś to powiedziała - czerwone Wink

Cytat:
Nie masz przypadkiem dokładnego zdjęcia jak wygląda blokada na wkładce drzwiowej, ta którą trzeba zwolnić żeby wkładka wyszła do środka drzwi ? Bo miałem całość rozebraną ale nie umiałem wkładki wyszarpać a muszę ją wyczyścić bo nie chodzi, jak padnie central to będę musiał szybę wybijać .....

W manualu patrzyłeś Question Wiesz skąd pobrać Wink
Spróbuj jeszcze użyć jakiegoś smaru penetrującego i popsikać do środka zamka.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
witek_p

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 263
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: JAZZ II 06 1,4
Piwa: 23/1
Wysłany: Czw 14 Wrz 2017, 17:57
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


kedlaw07 napisał:
.......
W manualu patrzyłeś Question Wiesz skąd pobrać Wink
Spróbuj jeszcze użyć jakiegoś smaru penetrującego i popsikać do środka zamka.

Oglądałem manual, po rozebraniu całości trzeba od spodu wsunąć śrubokręt (pewnie jest tam jakiś zaczep który się zwalnia) tylko muszę go zobaczyć jak wygląda bo nie umiem tak nacisnąć żeby się zwolnił a telefonem nie umiem tam dojść żeby foto zrobić a kamery insp nie posiadam. No i utknąłem.
Ale to nic.
Lusterko nowe w zamienniku ele + grzanie + kierunek to ok 200-220 zł i pewnie jak nie znajdę jakiejś używki za 50-80 do pomalowania to takie kupię.
Za używki EU na all sobie liczą 150 a większość ma składanie ele a to tylko kłopot będę miał z mechanizmem.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 15 Wrz 2017, 10:40
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


witek_p napisał:
kedlaw07 napisał:
.......
W manualu patrzyłeś Question Wiesz skąd pobrać Wink
Spróbuj jeszcze użyć jakiegoś smaru penetrującego i popsikać do środka zamka.

Oglądałem manual, po rozebraniu całości trzeba od spodu wsunąć śrubokręt (pewnie jest tam jakiś zaczep który się zwalnia) tylko muszę go zobaczyć jak wygląda bo nie umiem tak nacisnąć żeby się zwolnił a telefonem nie umiem tam dojść żeby foto zrobić a kamery insp nie posiadam. No i utknąłem.

Tak jak obiecałem może to coś pomoże:
http://hostuje.net/file.php?id=995e8b82d78bf7232d4b044454db9a1c 12MB
Cytat:
Ale to nic.
Lusterko nowe w zamienniku ele + grzanie + kierunek to ok 200-220 zł i pewnie jak nie znajdę jakiejś używki za 50-80 do pomalowania to takie kupię.
Za używki EU na all sobie liczą 150 a większość ma składanie ele a to tylko kłopot będę miał z mechanizmem.

Nie wiem jak dokładnie tam kabelki idą, ale można jedynie podłączyć (zlutować itp.) te które są potrzebne.
Resztę jakoś zabezpieczyć.

Należy przygotować podkład.

Nie wiem jak będziesz malował.

U mnie na półce jest już przygotowany spray z kolorem NH-642M i utwardzaczem Wink
Jeżeli go nie będzie to otarcie rozpuszczalnikiem lub benzyną da złuszczenie farby a następnie jej spłynięcie.
Zaleca się 3 krotne malowanie.

Po wyschnięciu około 30 - 40 minut należy też pomalować jeszcze innym środkiem, aby był metalik.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
witek_p

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 263
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: JAZZ II 06 1,4
Piwa: 23/1
Wysłany: Pią 15 Wrz 2017, 21:44
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


kedlaw07 napisał:

Tak jak obiecałem może to coś pomoże:
http://hostuje.net/file.php?id=995e8b82d78bf7232d4b044454db9a1c 12MB

O to chodziło, utknąłem na 14.7a a 14.7b, teraz już wiem o co biega, w tym manualu w necie
http://www.hondafitjazz.com/body_doors.html
jest to jakoś tak nieczytelnie narysowane.

Thx

kedlaw07 napisał:
Nie wiem jak dokładnie tam kabelki idą, ale można jedynie podłączyć (zlutować itp.) te które są potrzebne.

Tu nie o to chodzi, w lusterkach składanych elektrycznie jest silniczek do ich składania, wydaje mi się że ten mechanizm chodzi dużo bardziej "twardo" przy składaniu ręcznym niż mechanizm bez tego silniczka. Nie wiem czy składając ręcznie lusterka z el. składaniem w końcu trochę drzwi się nie odkształcą, może przesadzam ale te blachy w Jazzie jakieś strasznie miękkie mi się wydają, to pewnie ze względu na duże prawie płaskie powierzchnie.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 15 Wrz 2017, 21:44
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sob 16 Wrz 2017, 13:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


witek_p napisał:
kedlaw07 napisał:

Tak jak obiecałem może to coś pomoże:
http://hostuje.net/file.php?id=995e8b82d78bf7232d4b044454db9a1c 12MB

O to chodziło, utknąłem na 14.7a a 14.7b, teraz już wiem o co biega, w tym manualu w necie
http://www.hondafitjazz.com/body_doors.html
jest to jakoś tak nieczytelnie narysowane.
Thx

Tutaj masz całą serwisówkę:
( Honda Jazz ) Dokumentacja, instrukcje i serwisówka.
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=226288 i kolejne wątki.
nie musisz szukać po necie Wink

kedlaw07 napisał:
Nie wiem jak dokładnie tam kabelki idą, ale można jedynie podłączyć (zlutować itp.) te które są potrzebne.
Cytat:
Tu nie o to chodzi, w lusterkach składanych elektrycznie jest silniczek do ich składania, wydaje mi się że ten mechanizm chodzi dużo bardziej "twardo" przy składaniu ręcznym niż mechanizm bez tego silniczka.

W takim razie nie ma co kombinować. Lepiej na spokojnie poszukać właściwego lusterka.
Cytat:
Nie wiem czy składając ręcznie lusterka z el. składaniem w końcu trochę drzwi się nie odkształcą, może przesadzam ale te blachy w Jazzie jakieś strasznie miękkie mi się wydają, to pewnie ze względu na duże prawie płaskie powierzchnie.
Podejrzewam, że chyba masz rację. Jeżeli do tego dodamy możliwość jakiegoś zabrudzenia to rzeczywiście wiele może się zdarzyć.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Lamikoboy

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Belchatów
Posiadane auto: Honda Jazz 1,2, 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 31 Paź 2017, 18:33
Temat postu:

WYmiana lusterka Honda Jazz


Ja dzisiaj wymienialem, bo jakiś [cenzura] mi wyrwał całe.

Ogólnie pierwszy raz troszkę czasu trzeba poświęcić, ale myślę ,że następnym razem w poł godziny spokojnie bym się wyrobił. Mam wersję 2006 1,2 silnik. Panel drzwi i lusterka takie jak w tym modelu : https://www.youtube.com/watch?v=Zs2A01dWvGs&t=136s Na tym filmiku wszystko jest doskonale pokazane. Pod plastykiem mm parę rożnić, ale ogół jest taki sam. Najpier demontujemy oparcie w drzwiach, pożniej cyngielek do otwierania drzwi., następnie demontujemy całe drzwi. I mamy wtedy dostęp do lusterka. 3 Śrubki pod kątem może z 60% będzie nam potrzebny specialny śrobokręt odpowiednik klucza, nakładka 8 albo 9 zapomniałem.

Nie jest to trudne, nie potrzeba żadnego mechanika,jak już zdejmiemy plastik z drzwi, samo lusterko to pikuś

Pozdrawiam
Powrót do góry
witek_p

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 263
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: JAZZ II 06 1,4
Piwa: 23/1
Wysłany: Nie 11 Lut 2018, 01:19
Temat postu:

Re: WYmiana lusterka Honda Jazz


Dzisiaj dorobiłem lusterka składane elektrycznie.

Koszty - 2 lusterka nowe w zamienniku elektryczne + grzane + asferyczne + migacz = 250 za 2 szt
Lakierowanie lusterek - lakier B520P (odpuściłem samemu tą robotę) : 150
Przełącznik lusterek wraz z wtyczką: 25
8h roboty ..........

Problemy: Kostki w moim Jazie miały 9 pin, ale konstrukcyjnie były całkiem inne niż kostki w kupionych lusterkach, nie zdecydowałem się na robienie 9 złączek, zlutowałem przewody na stałe.
Japończycy przewody do składania (czerwony z białym i czerwony z niebieskim) puścili tylko od kostki w drzwiach, do kostki zaraz po przejściu do nadwozia. Od tych kostek musiałem pociągnąć dodatkowo po 2 przewody do przełącznika.

Nie udało mi się wyciągnąć pinów z kostki przełącznika, wiec tu też musiałem całość przelutować.

Efekt prac:

Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 04 Maj 2018, 00:04
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


Czy lusterko - same szkło od strony kierowcy w wersji angielskiej (asferyczne) będzie pasować do obudowy lusterka po stronie pasażera dla wersji europejskiej.
Pytam, bo chcę mieć dwa lusterka asferyczne.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
witek_p

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 263
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: JAZZ II 06 1,4
Piwa: 23/1
Wysłany: Sro 09 Maj 2018, 19:16
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


Tu Ci nie pomogę, całe lusterko z korpusem na pewno nie pasuje, gdybym miał się jednak założyć czy pasuje wkład z UK do EU to postawił bym że tak, a tylko obudowa jest pod innym kątem.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 01 Sie 2018, 08:15
Temat postu:

Re: WYmiana lusterka Honda Jazz


Lamikoboy napisał:
Ja dzisiaj wymienialem, bo jakiś [cenzura] mi wyrwał całe.

Ogólnie pierwszy raz troszkę czasu trzeba poświęcić, ale myślę ,że następnym razem w poł godziny spokojnie bym się wyrobił. Mam wersję 2006 1,2 silnik. Panel drzwi i lusterka takie jak w tym modelu : https://www.youtube.com/watch?v=Zs2A01dWvGs&t=136s Na tym filmiku wszystko jest doskonale pokazane. Pod plastykiem mm parę rożnić, ale ogół jest taki sam. Najpier demontujemy oparcie w drzwiach, pożniej cyngielek do otwierania drzwi., następnie demontujemy całe drzwi. I mamy wtedy dostęp do lusterka. 3 Śrubki pod kątem może z 60% będzie nam potrzebny specialny śrobokręt odpowiednik klucza, nakładka 8 albo 9 zapomniałem.

Nie jest to trudne, nie potrzeba żadnego mechanika,jak już zdejmiemy plastik z drzwi, samo lusterko to pikuś

Pozdrawiam

Też mam 1.2 z 2006 r.
Jednak moje pytanie dotyczy ilości kabelków oraz wyglądu kostki.
Mam zakupione to czerwone lusterko, które
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=261082, które po pomalowaniu będę zamieniał z oryginalnym.
A i jeszcze jedno, jakie litery masz naklejone od spodu. U mnie CV
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
bytyfyryty

Czytelnik



Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz, 2002, 1.4LS
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 05 Maj 2019, 15:09
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


Witam,
czy ktoś mógłby mi potwierdzić, czy te dwa kable widoczne na zdjęciu są od podgrzewania lusterka? Szukam całego lusterka do Jazz'a z 2002r. 1.4LS i nie wiem czy szukać 3 pinowego czy 5.

Link: https://tinypic.pl/7z91hiih99r6
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 06 Maj 2019, 08:35
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


bytyfyryty napisał:
Witam,
czy ktoś mógłby mi potwierdzić, czy te dwa kable widoczne na zdjęciu są od podgrzewania lusterka? Szukam całego lusterka do Jazz'a z 2002r. 1.4LS i nie wiem czy szukać 3 pinowego czy 5.

Link: https://tinypic.pl/7z91hiih99r6

Tak, te dwa kabelki w tych czarnych osłonkach prowadzą do tafli lustra. Na nim jest umieszczony cały "zwój" zaprasowanych przewodów.

Tutaj masz pokazany cały demontaż lusterka:



Uważaj tylko jak będziesz je odkręcał, abyś nie porysował sobie podstawką od lusterka drzwi, oraz ci ono nie spadło.
Nakrętki śa koloru złotego (przynajmniej ja tak miałem) wraz z wtopionymi podkładkami.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy lusterko jest podgrzewane i czy działa to po prostu włącz ogrzewanie tylnej szyby.
Ten sam przycisk odpowiada za ogrzewanie tafli lusterka.

Poniżej wątek z ilością pinów w danym lusterku.

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=261082

Natomiast pod tym linkiem masz PDF'a z instrukcją ściągnięcia przedniego boczku w drzwiach.

http://hostuje.net/file.php?id=995e8b82d78bf7232d4b044454db9a1c 12MB

Choć za oknem chłodno pić się czasami chce Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
bytyfyryty

Czytelnik



Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz, 2002, 1.4LS
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 06 Maj 2019, 09:40
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


kedlaw07 napisał:
bytyfyryty napisał:
Witam,
czy ktoś mógłby mi potwierdzić, czy te dwa kable widoczne na zdjęciu są od podgrzewania lusterka? Szukam całego lusterka do Jazz'a z 2002r. 1.4LS i nie wiem czy szukać 3 pinowego czy 5.

Link: https://tinypic.pl/7z91hiih99r6

Tak, te dwa kabelki w tych czarnych osłonkach prowadzą do tafli lustra. Na nim jest umieszczony cały "zwój" zaprasowanych przewodów.

Tutaj masz pokazany cały demontaż lusterka:



Uważaj tylko jak będziesz je odkręcał, abyś nie porysował sobie podstawką od lusterka drzwi, oraz ci ono nie spadło.
Nakrętki śa koloru złotego (przynajmniej ja tak miałem) wraz z wtopionymi podkładkami.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy lusterko jest podgrzewane i czy działa to po prostu włącz ogrzewanie tylnej szyby.
Ten sam przycisk odpowiada za ogrzewanie tafli lusterka.

Poniżej wątek z ilością pinów w danym lusterku.

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=261082

Natomiast pod tym linkiem masz PDF'a z instrukcją ściągnięcia przedniego boczku w drzwiach.

http://hostuje.net/file.php?id=995e8b82d78bf7232d4b044454db9a1c 12MB

Choć za oknem chłodno pić się czasami chce Wink


Dzięki za odpowiedź i za instrukcje. Próbowałem sprawdzić podgrzewanie poprzez włączenie ogrzewania tylnej szyby ale przyznam szczerze, że ciężko mi jakoś zaobserwować efekt podgrzewania lusterek Wink

A jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło: orientujesz się może czy przycisk od składania lusterek jest montowany fabrycznie dla każdej wersji wyposażenia, czy jeśli go u siebie mam to składanie powinno działać?
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 06 Maj 2019, 13:15
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Wymiana lusterek


Z rozpoznaniem czy lusterko działa - podgrzewa to najlepiej jak dłoń umieścisz wcześniej w jakimś lodzie lub ją schłodzisz. Wink
Jednakże to nie jest taka temperatura, aby na lustrze jajka usmażyć Wink

Tak na poważnie to gdy na dworze jest ciepło to raczej trudno tak od razu się zorientować, jednak na pewno dasz radę.
Wierzę w Ciebie.


W jazziku nie ma takiego magicznego przycisku, który odpowiada za składanie lusterek. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem.
Z drugiej strony umieszczenie takiego włącznika mijałoby się z celem.
Wysiadasz, lub wsiadasz i naciskasz ten guzik Question

Cały myk polega na tym, że one się składają podczas zamykania samochodu z pilota.
Tak wywnioskowałem z tego co napisał witek.
Opisał przecież, że musiał jakieś dodatkowe kabelki pociągnąć pod wiązkę przewodów.

Jednocześnie, aby się te lusterka składały musi tam być siłownik zasilany prądem.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

7 900

1999r.

342 000 km

lubelskie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCR-V

89 900

2016r.

126 000 km

mazowieckie

HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System