Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Nie 24 Mar 2013, 19:32
Temat postu:

Propozycja co do postów bez odpowiedzi


Witam , tak jak w temacie jestem niedawno na tym forum , co widać błądząc trochę jak we mgle , mamy wymieszane posty bez odpowiedzi (patrze na daty) i posty z odpowiedziami.Może moje spostrzeżenie nie dotyczy braku , co bardziej umieszczenia , lub stworzenia kolumny postów do których mogli byśmy się ustosunkować , odpowiedzieć , ale które są zaszufladkowane a odkrywamy je podczas czytania innej grupy(auta) lub tematu , na innych forach jest dość mądrze rozwiązane i praktykowane , a sądzę , że poprawi to szybkość i czas niejednego z nas na oczekiwanie , na informacje tak niejednokrotnie ważne dla nas . Wink
Powrót do góry
lukpaw

Czytelnik



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpackie
Posiadane auto: peugeot 407sw komfort
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Mar 2013, 23:12
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


proponuje zorganizować forum tak jak maja to zrobione w mitsumaniakach przejrzyste i aktualne odpowiedzi na zadawane na bieżąco pytania
Powrót do góry
JAROLPH
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 928
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piła
Posiadane auto: Honda CBR 1100XX Super Blackbird1100. Vectra C 1.9 150 KM
Piwa: 41/17
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 07:12
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


bawarka1 jak zapoznasz się nieco bardziej z mechanizmem forum to odnajdziesz taką zakładkę "Zobacz posty bez odpowiedzi" aż od zarania forum, niema z tym problemu.
lukpaw - a ja proponuje żebyś też się rozgościł na forum, rozeznał co z czym się je, a nie już po 23 dniach obecności i 2 napisanych postach proponujesz nam jak mamy zorganizować forum które istnieje od ładnych paru lat. Jak masz jakieś merytoryczne uwagi, sugestie to proszę.
_________________
Powrót do góry
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 22:56
Temat postu:

Odpowiedż do kolegi Jarolph


Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania , na wstępie nie chodziło mi o brak a łatwiejszy dostęp , bardziej widoczny , może prościej , otwierając forum lub wchodząc do niego oprócz innych propozycji typu ogłoszenia.........opinie lub
FAQ...........Wyloguj pomiędzy powinno być posty bez odpowiedzi ułatwi to naszą komunikację , nie krytykowałem tu nikogo ,tylko napisałem moją sugestię , prostując twój atak nie jestem na tym forum 23 dni i nie zależy mi na ilości postów kolego , nie jest to jedyne forum na jakim jestem , a patrząc w forum i jego zasady nie powinieneś atakować jak pitbull forumowiczów tylko w sposób kulturalny i komunikatywny wyjaśniać zasady działania tego forum , nie dziwi mnie opinia naszych prowadzących dotycząca ilości naszych forumowiczów jeżeli nowi są tak traktowani przez "stare wilki" mam tylko nadzieje , że co do charakteru twoje odpowiedzi ustosunkuje się moderator lub admin , bo sarkazm twojej wypowiedzi nie jest możliwy do przyjęcia ,( a ilość twoich "brumów" ) nie upoważnia cię do krytykowania , tak jak i mnie .My mamy się zrozumieć wyciągając kąkretne wnioski z podpowiedzi innych.
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:07
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


Cześć Kolego.
Jak na każdym forum tak i tu obowiązują jakieś zasady. Podstawa to regulamin. Każde forum taki regulamin posiada. I wszyscy powinni się do niego dostosować aby nie było zbędnego zamieszania. Owszem i regulamin można zmienić ale tylko po co jak wszystko jest dosyć precyzyjnie sformułowane. Jeśli chcesz podyskutować na te zagadnienia to wcześniej na spokojnie poobserwuj, poczytaj zagadnienia i myślę, że za kilka dni będziemy mogli rzeczowo i konstruktywnie pogwarzyć.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:07
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:38
Temat postu:

Witam kolege


Witam z całym szacunkiem , są to pierwsze kroki na tym forum jak na każdym innym popełniając błędy byłem nakierowywany lub poprawiany ale nie od razu z grubej rury .... , obiecam się poprawić i przyjmę każdą krytykę ale odnoszącą się do tego , że jestem zbieraczem postów , może kolega sprawdzić moje posty jeżeli zaszkodziłem lincz , jednak nie idzie tu o walkę między nami kto jest mądrzejszy lub lepszy , ale o to by sobie wzajemnie pomagać , a wypowiedż kolegi przed puszczam w niepamięć , choć nie ukrywam , że powinniście w swoich szeregach trochę więcej uważać na charakter odpowiedzi .
Wielki szacun za szybką zwięzłą i w temacie odpowiedż .
Raczkujący jeżeli uraziłem czyjąś dumę przepraszam.
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:43
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


Kolego bawarka1 uściślając , proszę doczytaj dobrze wypowiedź :
JAROLPH napisał:
bawarka1 jak zapoznasz się nieco bardziej z mechanizmem forum to odnajdziesz taką zakładkę "Zobacz posty bez odpowiedzi" aż od zarania forum, niema z tym problemu.
lukpaw - a ja proponuje żebyś też się rozgościł na forum, rozeznał co z czym się je, a nie już po 23 dniach obecności i 2 napisanych postach proponujesz nam jak mamy zorganizować forum które istnieje od ładnych paru lat. Jak masz jakieś merytoryczne uwagi, sugestie to proszę.

Zatem drobne "niedoczytanie" robi tyle zamętu...Pozdrawiam
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Wto 26 Mar 2013, 00:18
Temat postu:

do kolegi Jarolph


Witam skorzystałem z podpowiedzi wrzuciłem hasło" zobacz posty bez odpowiedzi" coś tam znalazłem nie powiem , że nie , ale widzisz byłem trochę na innych forach i tam trochę inaczej to jest rozwiązane (przywykłem -tam łatwiej to znależć , jest to w pierwszym planie , pierwszej stronie) .Wiem że nic nie jest doskonałe , także i do tego forum muszę się wstrzelić , ale trochę mnie ubodłeś z tą datą i postami , no nic ziom puszczam w niepamięć .Miłego wieczoru i do zobaczyska na forum (niedaleki sąsiad )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu


HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaCivic

49 900

2014r.

164 995 km

śląskie

HondaCR-V

89 900

2016r.

126 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaCR-V

7 900

1999r.

342 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System