Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jazz ze Szwajcarii


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur76

Debiutant



Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: Corolla E11, Jazz 1,4
Piwa: 0/3
Wysłany: Pon 01 Kwi 2013, 21:33
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jazz ze Szwajcarii


Czy warto kupować zimowe opony teraz? U mnie kupa śniegu, ponoć jeszcze dwa tygodnie ma być śnieżnie.... Evil or Very Mad
Mam letnie opony z felgami '16, ile mniej więcej będę musiał zapłacić za zimowe? Mam na myśli zwykłą wulkanizację, nie ASO.
Czy przeglądy stanu technicznego w ASO w trakcie gwarancji są płatne tzn. czy trzeba płacić za olej, filtr oleju?
_________________
Pozdrawiam
Artur
Powrót do góry
Artur76

Debiutant



Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: Corolla E11, Jazz 1,4
Piwa: 0/3
Wysłany: Pią 05 Kwi 2013, 20:31
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jazz ze Szwajcarii


Za radą wulkanizatora opon nie wymieniłem, są w bardzo dobrym stanie.
Auto prowadzi się rewelacyjnie a system składanych tylnych siedzeń nie ma sobie równych. Dziś przewoziliśmy z żoną drabinę, nie było żadnego problemu z umieszczeniem w środku. Smile
_________________
Pozdrawiam
Artur
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 17 Kwi 2013, 13:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jazz ze Szwajcarii


Witam.

Gratuluję dobrej decyzji. Nie będziesz jej żałował.
Wszystkie swoje wątpliwości przenieś do działu Porady, problemy techniczne Tam dużo się dowiesz. O wymianie opon Wink przeglądach serwisowych i innych rzeczach. Na przykład o tym 5-tym biegu Wink przy 60 km/h Tak więc witam w klubie Jazzmanów Cool
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Artur76

Debiutant



Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: Corolla E11, Jazz 1,4
Piwa: 0/3
Wysłany: Nie 02 Cze 2013, 12:56
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jazz ze Szwajcarii


Witam ponownie)
Po dwóch miesiącach użytkowania chciałbym się podzielić wrażeniami z Jazz'ika.
Auto prowadzi się bardzo dobrze, silnik jest bardzo wyciszony, ostatnio bedąc na myjni pracownik stwierdził, że jest cicha jak hybryda Shocked
Dach panorama fajna sprawa- aczkolwiek przy dużym nasłonecznieniu zbyt mocno grzeje w czajnik Wink więc należy zamknąć. Zadziwiła mnie bardzo pozytywnie wysoka jakość mp3 odtwarzanych z pendrive'a- czysto, żadnych problemów w odczytywaniu. Bagażnik- hmm to moje pierwsze nieco wyższe autko i złudnie myślałem że będzie większy niż w Corolli...jest porównywalny. Oczywiście po inteligentnym złożeniu siedzeń miejsca jest o wiele więcej.
Jak dla mnie minusem jest chyba klimatyzacja - nie mam co prawda porównania z innymi autami jednak chyba troszkę za wolno ochładza wnętrze Confused
Spalanie- na wyświetlaczu średnio 6,0L na 100L, czasem 5,8L. Na samym początku użytkowania bacznie obserwując zielone strzałki nerwowo zmieniałem bieg na wyższy/niższy chcąc jeździć jak najbardziej ekonomicznie Wink Teraz wiem że spokojniejsza jazda wolniejsze zmiany biegów, niekoniecznie w tej samej sekundzie co wskazania komputera dają lepsze rezultaty w spalaniu. Oczywiście zdaje sobie sprawę że do podanych przez producenta ilości spalania należy trochę dodać)
Fajne, subtelne podświetlenie przycisków kierownicy i regulacji szyb. Minus za brak koła zapasowego.
Do plusów można zaliczyć system przypominania o przeglądach, który zmienia sie chyba w zależności od warunków pogodowych i rodzaju nawierzchni.
_________________
Pozdrawiam
Artur
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaJazz

29 800

2011r.

122 000 km

mazowieckie

HondaCivic

38 800

2016r.

59 000 km

mazowieckie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCivic

49 900

2015r.

164 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System