Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Demontaż radia Jazz III (2011)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawekg

Czytelnik



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa/mazowieckie
Posiadane auto: honda jazz III 1,2 2011
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 08 Paź 2012, 21:27
Temat postu:

Demontaż radia Jazz III (2011)


witam wszystkich,

jestem nowym posiadaczem Jazz'a z 2011 roku i na początku chciałbym się ze wszystkimi na forum przywitać.
Od razu mam do Was pytanie: chcę zainstalować sobie zestaw głośnomówiący do telefonu, ale z tego co doczytałem to fabryczne radio, na które jestem skazany nie ma funkcji mute i trzeba kombinować z rozłaczaniem zasilania lub głośników. jak dostać się do radia? co i gdzie trzeba odkręcić? czy ktoś z Was posiada service manual do tego modelu?
Z góry dziękuję,

I pytanie nr 2 - już mniejszej wagi :) : czy to możliw, że w tylnych drzwiach nie ma głośników? moje radio gra tylko na przednich głośnikach.

pozdrawiam
Powrót do góry
ami

Debiutant



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 44
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4, 2005
Piwa: 5/1
Wysłany: Pon 08 Paź 2012, 22:00
Temat postu:

Re: Demontaż radia Jazz III (2011)


slawekg napisał:
I pytanie nr 2 - już mniejszej wagi Smile : czy to możliw, że w tylnych drzwiach nie ma głośników? moje radio gra tylko na przednich głośnikach.
pozdrawiam


Jeżeli masz wersje Jazza 1.2 Trend, to głośniki w standardzie są tylko w przednich drzwiach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby i w tylnych drzwiach zamontować dodatkowe 2 głośniki.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 09 Paź 2012, 09:51
Temat postu:

Re: Demontaż radia Jazz III (2011)


Witam,

jesteś nowy na forum to pragnę cie powitać na naszym forum, mam jednak nadzieję że będziesz nie tylko tu zaglądał żeby się czegoś dowiedzieć ale też żeby się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi swojej hondy Jazz.
Wracając do tematu, istnieje coś takiego jak "szukaczka" w prawym górnym rogu. Wystarczyło może wpisać wyszukiwaną frazę i mieć większe rozeznanie w temacie. Ale do rzeczy:
slawekg napisał:
Cytat:
...czy ktoś z Was posiada service manual do tego modelu?
Proszę tutaj zajrzeć, link http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=146305&highlight=instrukcja+2009
2009 i 2011 to te same wersje. Dla pewności proponuję telefon do ASO. W linku opis wszystkiego blacharka i serwis. Jednym słowem full wypas.

Mam nadzieję że ten manual będzie ci bardzo pomocny w rozwiązywaniu problemów, gdyby takowe cię zastały.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
slawekg

Czytelnik



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa/mazowieckie
Posiadane auto: honda jazz III 1,2 2011
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 09 Paź 2012, 22:29
Temat postu:

Re: ( Honda ) Demontaż radia Jazz III (2011)


super, dzięki za info. Wyszło moje lamerstwo w temacie hondy. Myslałem, że ta wersja jazz'a jest robiona od 2010. Mam jeszcze pytanie odnośnie radia. Wczoraj znalazłem w jakimś sklepie internetowym panel w którym zamiast firmowego radia można włożyć coś trochę innego np 2din. Czy ktoś z Was już to przerabiał i ma jakieś doświadczenie?
Powrót do góry
slawekg

Czytelnik



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa/mazowieckie
Posiadane auto: honda jazz III 1,2 2011
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 17 Paź 2012, 23:27
Temat postu:

Re: ( Honda ) Demontaż radia Jazz III (2011)


Dzięki serwisówce wskazanej przez kedlaw07 dostałem się do radia i obejrzałem z bliska (kolega tez trochę pomógł Smile ). Faktycznie nie ma ono wyciągniętego pinu dla sygnału mute z telefonu/zestawu głośnomówiącego, ale scalak na którym zrobione jest to radio ma taką funkcję. Wystarczy dolutować się tylko do odpowiedniej nóżki (nr. 22) i połączyć to z przewodem mute zestawu. Wszystko śmiga pięknie, radio się wycisza gdy przychodzi rozmowa lub gdy jest rozpoczynana. Nie trzeba kombinować z przekaźnikami, przejściówkami itp.
I to na tyle w tym temacie.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 17 Paź 2012, 23:27
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery

11) AUX »

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

25 900

2008r.

193 000 km

mazowieckie

HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System