Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Civic VII 1.4 2002 , jaka instalacja LPG



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
falcong700

Czytelnik



Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grudziądz
Posiadane auto: Honda Civic EP1 1.4 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Sie 2012, 21:59
Temat postu:

Civic VII 1.4 2002 , jaka instalacja LPG


Witajcie Smile

jestem posiadaczem Civica VII. czyli tego juz nie kochajacego gazu.

No i tu jest właśnie mój dylemat ?? jaką instalacje założyć do niego?? czy macie jakieś doświadczenia??? no że sekwencja to sie rozumie ale czy z lubrą czy bez??? może jakieś inne pomysły??? może ktoś tutaj ma jakieś doświadczenie w tej kwestii.... jak narazie gazownicy nie pomagaja Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy jeden nawet instalacje na CANBUS proponował Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

pozdrawiam hondziarzy
_________________
jedziesz puki się kółka kręcą Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
HCGhost

Debiutant



Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Somwhere
Posiadane auto: Civic 1.5 vtec
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Sie 2012, 22:27
Temat postu:

RE RE RE


Dziekowac za Pozdrowionka. A wiec masz HC 1.4.....raczej nikt z Hondziarzy nie powinien ci kolego pomagac. Bynajmniej wiekszosc HC w moim gronie by ci nie pomogla. Gaz owszem taniej i wogole tymbardziej ze ceny paliw szaleja. Lecz czy jest sens pakowac LPG do 1.4? Pomysl...jakie koszta ile problemow tylko ze w nieco pozniejszych terminach. Gaz dla silnika jest jak Rak.....powoli i od srodka. Sory jezeli urazilem niechce byc zgryzliwy. Ile zainwestujesz w LPG??? Czy nie warto moze te pieniadze zainwestowac w LooK autka? Bardziej sie nacieszysz szczerze radze. A wiec Pozdro 3m sie i pomysl Wink
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Wto 14 Sie 2012, 09:34
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Civic VII 1.4 2002 , jaka instalacja LPG


Forum LPG służy do zakładania watków zwiazanych z jego instalacją oraz eksploatacja .
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
HCGhost

Debiutant



Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Somwhere
Posiadane auto: Civic 1.5 vtec
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Sie 2012, 03:10
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Civic VII 1.4 2002 , jaka instalacja LPG


Uppssss chyba cos kolege jednak urazilo. No coz jak juz wszyscy wiemy fora sa od rozwiazywania problemow,dawania rad ogolnie wymienianiem sie doswiadczeniami itp. Wmiana info ogolnie. Nasza uznaje za zakonczona. Dziekuje i Powodzonka Wink
Powrót do góry
falcong700

Czytelnik



Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grudziądz
Posiadane auto: Honda Civic EP1 1.4 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Sie 2012, 17:00
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Civic VII 1.4 2002 , jaka instalacja LPG


hmm.... no nie wiem do kogo była wypowiedź admina ale myślę że mój wątek dotyczy raczej tego do czego ten dział forum jest przeznaczony. @GHOST nic mnie nie ugryzło Razz rozumiem twój punkt widzenia Smile moja siostra tez posiada hanie i twierdzi tak jak i ty Razz "do hondy się gazu nie zakłada" wasze prawo Smile ja założyłem , silnik tego nie odczuwa. ładnie chodzi dobrze się wkręca ogólnie nie narzekam. Ale raczej nie na temat odpowiedziałeś Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy ja pytałem o rady co do instalacji a nie o twój punkt widzenia czy zakładać bo to akurat obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny snieg.
Pozdrawiam
_________________
jedziesz puki się kółka kręcą Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 27 Sie 2012, 17:00
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
wesoly1234

Debiutant



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 48
Skąd jesteś (miejscowość / region): gdansk
Posiadane auto: TOYOTA YARIS 1.5 TS VVT-I 106 KM HONDA CIVIC VII 1.4 2002r
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 23 Wrz 2012, 10:35
Temat postu:

lpg hond VII 1.4


mam takie pyanie czy mogl bys napisac jaka instalacje zalozyles?
ze sekwencje to wiem ale z lubra czy bez?jezeli mozesz prosze o info wesoly1234@wp.pl,
Powrót do góry
skype status
PIKNIK9

Debiutant



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: Peugeot 306
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 30 Wrz 2012, 21:25
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Civic VII 1.4 2002 , jaka instalacja LPG


Zamontuj instalacje BRC Sequent 24 plus kroplówka i śmigaj.
Powrót do góry
suchorz

Czytelnik



Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Jeep Grand Cherokee 5,2 V8
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Paź 2012, 21:20
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Civic VII 1.4 2002 , jaka instalacja LPG


Możesz założyć Stag 300 premium, wtryski Hana, reduktor np AC 01 i będzie śmigać,
Lubryfikator jest raczej konieczny przy tym aucie.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie

HondaAccord

39 900

2010r.

159 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System