Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda HR-V ) dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geograf

Czytelnik



Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Toyota Corolla
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Maj 2012, 17:15
Temat postu:

dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu


Chcialem przywitac wszystkich uzytkownikow Hondy.
Ja byc moze dopiero dolacze do "rodziny". Jestem na etapie przesiadania sie z Toyoty, ktora zawsze mialem za najlepsza. Zmienilem zdanie i teraz nadszedl czas na Honde.
Od dawna celuje w model HR-V, ktory ma wszystko to czego mi trzeba za wyjatkiem 5 miejsca z tylu. Dziwie sie troche konstruktorom, ze przewidzieli samochod tylko na 4 osoby, bo przeciez szerokosc tylnej kanapy nie jest mniejsza niz w innych samochodach.
Mam pytanie, czy moze ktos z was orientuje sie, czy jest mozliwosc zamontowania dodatkowego 5 pasa (biodrowego)? Pytalem sie wstepnie w jednym komisie, czy hr-v mozna zarejestrowac na 5 osob i uzyskalem odpowiedz, ze nie - bez konkretow. Tylko nie wiem w czym jest problem?
Jesli zlecil bym wykonanie tego stacji diagnostycznej majacej uprawnienia do dokonywania zmian konstrukcyjnych, to czy rzeczywiscie jest to niewykonalne? Czy po dodaniu 5 pasa i odpowiednich pieczatek stacji diagostycznej, w urzedzie beda robic problemy podczas rejestracji? Czy jest to problem "urzedowy", czy tez moze konstrukcja tylnej kanapy nie pozwala na to (bo np. kanapa jest dzielona symetrycznie i 3 osoba musiala by siedziec w miejscu dzielenia kanapy?). Nie znam sie na tym zupelnie. Jesli mnie pamiec nie myli, to widzialem kiedys w sieci japonski film reklamowy HR-V i ewidentnie bylo w nim widac na tylnej kanapie mocowanie 5 pasa. Moze to jednak tylko na japonski rynek przewidzieli?
Na co dzien bede jezdzil w 2 do 4 osob (z dwojka malych dzieci w fotelikach), ale sporadycznie zdarza mi sie podwozic 5 osobe (siostre zony albo dziecko znajomych).

Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.
Powrót do góry
pitercvc

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): lipsko
Posiadane auto: jazz, civic Vlll
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 16 Wrz 2012, 10:36
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu


sa piecioosobowe harfy tylko trzeba poszukac ostatnio w lublinie byla do sprzedania http://tablica.pl/oferta/honda-hrv-1-6-b-2000-r-135-000-km-stan-bardzo-dobry-5-miejsc-siedzacych-hak-2gi-wlasciciel-1wszy-w-pl-hr-v-lublin-ID1lwrH.html#5f5523b6;r:;s: o i nawet jest a co do 4-ro osobowych to podjedz na jakas lepsza stacje diagnostyczna i zapytaj podejzewam ze sie da bo ja kiedys z samochodu pofirmowego tzw.ciezarowego z kratka robilem osobowy to jest 5 osob bez kilogramow a byl 4-ro osobowy i 500kg ,sam wymontowalem kratke 50 zl kosztowal mnie na szrocie oryginalny pas do skody sam go zamontowalem 350zl zaplacilem na stacji za przeglad w zmianach konstrukcyjnych pojazdu ,fakture ze mi zmienili ble ble ble takie tam i do wydzialu komunikacj po wpis ze jest 5 miejsc
Powrót do góry
Axit

Dyskutant



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 57
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stalowa Wola/Podkarpacie
Posiadane auto: CRV II, JAZZ 1.4
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 22 Cze 2013, 22:37
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu


pitercvc napisał:
sa piecioosobowe harfy tylko trzeba poszukac ostatnio w lublinie byla do sprzedania http://tablica.pl/oferta/honda-hrv-1-6-b-2000-r-135-000-km-stan-bardzo-dobry-5-miejsc-siedzacych-hak-2gi-wlasciciel-1wszy-w-pl-hr-v-lublin-ID1lwrH.html#5f5523b6;r:;s: o i nawet jest a co do 4-ro osobowych to podjedz na jakas lepsza stacje diagnostyczna i zapytaj podejzewam ze sie da bo ja kiedys z samochodu pofirmowego tzw.ciezarowego z kratka robilem osobowy to jest 5 osob bez kilogramow a byl 4-ro osobowy i 500kg ,sam wymontowalem kratke 50 zl kosztowal mnie na szrocie oryginalny pas do skody sam go zamontowalem 350zl zaplacilem na stacji za przeglad w zmianach konstrukcyjnych pojazdu ,fakture ze mi zmienili ble ble ble takie tam i do wydzialu komunikacj po wpis ze jest 5 miejsc


To nie jest takie łatwe. Pytalem o podobny temat we Fronterze sport (3D) i u mnie raczej nikt nie podejmie się podbicia miejsca nawet jeśli jakiś warsztat dorobi 5 pas.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCivic

25 900

2008r.

193 000 km

mazowieckie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaCR-V

58 000

2015r.

142 700 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System