Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda HR-V ) dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geograf

Czytelnik



Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Toyota Corolla
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Maj 2012, 17:15
Temat postu:

dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu


Chcialem przywitac wszystkich uzytkownikow Hondy.
Ja byc moze dopiero dolacze do "rodziny". Jestem na etapie przesiadania sie z Toyoty, ktora zawsze mialem za najlepsza. Zmienilem zdanie i teraz nadszedl czas na Honde.
Od dawna celuje w model HR-V, ktory ma wszystko to czego mi trzeba za wyjatkiem 5 miejsca z tylu. Dziwie sie troche konstruktorom, ze przewidzieli samochod tylko na 4 osoby, bo przeciez szerokosc tylnej kanapy nie jest mniejsza niz w innych samochodach.
Mam pytanie, czy moze ktos z was orientuje sie, czy jest mozliwosc zamontowania dodatkowego 5 pasa (biodrowego)? Pytalem sie wstepnie w jednym komisie, czy hr-v mozna zarejestrowac na 5 osob i uzyskalem odpowiedz, ze nie - bez konkretow. Tylko nie wiem w czym jest problem?
Jesli zlecil bym wykonanie tego stacji diagnostycznej majacej uprawnienia do dokonywania zmian konstrukcyjnych, to czy rzeczywiscie jest to niewykonalne? Czy po dodaniu 5 pasa i odpowiednich pieczatek stacji diagostycznej, w urzedzie beda robic problemy podczas rejestracji? Czy jest to problem "urzedowy", czy tez moze konstrukcja tylnej kanapy nie pozwala na to (bo np. kanapa jest dzielona symetrycznie i 3 osoba musiala by siedziec w miejscu dzielenia kanapy?). Nie znam sie na tym zupelnie. Jesli mnie pamiec nie myli, to widzialem kiedys w sieci japonski film reklamowy HR-V i ewidentnie bylo w nim widac na tylnej kanapie mocowanie 5 pasa. Moze to jednak tylko na japonski rynek przewidzieli?
Na co dzien bede jezdzil w 2 do 4 osob (z dwojka malych dzieci w fotelikach), ale sporadycznie zdarza mi sie podwozic 5 osobe (siostre zony albo dziecko znajomych).

Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.
Powrót do góry
pitercvc

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): lipsko
Posiadane auto: jazz, civic Vlll
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 16 Wrz 2012, 10:36
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu


sa piecioosobowe harfy tylko trzeba poszukac ostatnio w lublinie byla do sprzedania http://tablica.pl/oferta/honda-hrv-1-6-b-2000-r-135-000-km-stan-bardzo-dobry-5-miejsc-siedzacych-hak-2gi-wlasciciel-1wszy-w-pl-hr-v-lublin-ID1lwrH.html#5f5523b6;r:;s: o i nawet jest a co do 4-ro osobowych to podjedz na jakas lepsza stacje diagnostyczna i zapytaj podejzewam ze sie da bo ja kiedys z samochodu pofirmowego tzw.ciezarowego z kratka robilem osobowy to jest 5 osob bez kilogramow a byl 4-ro osobowy i 500kg ,sam wymontowalem kratke 50 zl kosztowal mnie na szrocie oryginalny pas do skody sam go zamontowalem 350zl zaplacilem na stacji za przeglad w zmianach konstrukcyjnych pojazdu ,fakture ze mi zmienili ble ble ble takie tam i do wydzialu komunikacj po wpis ze jest 5 miejsc
Powrót do góry
Axit

Dyskutant



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 57
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stalowa Wola/Podkarpacie
Posiadane auto: CRV II, JAZZ 1.4
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 22 Cze 2013, 22:37
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) dodatkowy biodrowy 3 pas bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu


pitercvc napisał:
sa piecioosobowe harfy tylko trzeba poszukac ostatnio w lublinie byla do sprzedania http://tablica.pl/oferta/honda-hrv-1-6-b-2000-r-135-000-km-stan-bardzo-dobry-5-miejsc-siedzacych-hak-2gi-wlasciciel-1wszy-w-pl-hr-v-lublin-ID1lwrH.html#5f5523b6;r:;s: o i nawet jest a co do 4-ro osobowych to podjedz na jakas lepsza stacje diagnostyczna i zapytaj podejzewam ze sie da bo ja kiedys z samochodu pofirmowego tzw.ciezarowego z kratka robilem osobowy to jest 5 osob bez kilogramow a byl 4-ro osobowy i 500kg ,sam wymontowalem kratke 50 zl kosztowal mnie na szrocie oryginalny pas do skody sam go zamontowalem 350zl zaplacilem na stacji za przeglad w zmianach konstrukcyjnych pojazdu ,fakture ze mi zmienili ble ble ble takie tam i do wydzialu komunikacj po wpis ze jest 5 miejsc


To nie jest takie łatwe. Pytalem o podobny temat we Fronterze sport (3D) i u mnie raczej nikt nie podejmie się podbicia miejsca nawet jeśli jakiś warsztat dorobi 5 pas.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

25 900

2009r.

180 000 km

śląskie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

HondaCR-V

59 850

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System