Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Prośba o radę.


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Wto 08 Maj 2012, 16:46
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


Jeżeli nadal nie wiesz co wybrac i masz mętlik w głowie to zrób tak jak ja kiedyś : umów się na oględziny usiądź w aucie pobaw się ustawieniami fotela, przyjmij odpowiednią pozycję za kierownicą, "pobaw się "radiem, klimatyzacją, ale przede wszystkim przejedź się nim chobcy po jakimś placu a najlepiej po normalnej drodze( nie zawsze jest taka możliwośc jeśli nieopłacony z poza naszego kraju ), sprawdź jak "ciągnie" silnik, jak się sprawuje skrzynia, zawieszenie itp. .
Jedni będą polecac starszy inni młodszy model kwestia gustu ale najważniejsze żeby kierowca czuł się dobrze w aucie i jazda nim sprawiała mu przyjemnośc. Powodzenia w zakupie!
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Wto 08 Maj 2012, 17:29
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


Mnie wizualnie podoba się bardziej ten starszy model (nie twierdze, że jest zachwycająco piękny). Ten nowy jeżyk to dla mnie takie trochę...jajko na kółkach.Smile
Jazzman napisał:

Jedni będą polecac starszy inni młodszy model kwestia gustu ale najważniejsze żeby kierowca czuł się dobrze w aucie i jazda nim sprawiała mu przyjemnośc. Powodzenia w zakupie!

Racja, to ty masz się dobrze czuć w swoim aucie,a nie któryś z forumowiczów,-chociaż powyższe uwagi są cenne dla kogoś kto dopiero rozgląda się za Jazzem dla siebie.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
Wysłany: Wto 08 Maj 2012, 19:38
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


Mała sugestia dlaczego by nie kupić jazz II za mniejsza kwotę pojezdzic z dwa latka i wtedy kupic jazz III zwlaszcza ze w 2013 wchodzi nowy model hondy jazz (maly lifting) wiec jazz III powinien stracic na wartosci troszeczke
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
keicamm

Dyskutant



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 85
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 2010
Piwa: 4/0
Wysłany: Nie 13 Maj 2012, 19:02
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


Jeśli masz taki fundusz- sprawa raczej przesądzona. W dziadowskiej III będziesz ładował pieniądze w poprawki- wyjdzie Cię to dużo drożej. Lepiej kup II, ale na prawdę sprawdzoną. Co do koloru- znacznie trudniej dorobić jasne metaliki- jakby się coś nie daj Boże przytrafiło- w słońcu widać nawet minimalne różnice odcieni- trzeba cieniować a to już wyższa szkoła jazdy. Na ciemnych z kolei widać wszystkie rysy (oba przypadki z autopsji...). Pozdr
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
dinokajman

Czytelnik



Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wlkp.
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/22
Wysłany: Czw 17 Maj 2012, 20:29
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


szukam pojazdu i wersji II i III aż znajdę coś godnego uwagi. Mam pytanie czy to dobra oferta waszym zdaniem i czy warto jechać tyle km by to auto obejrzeć? Czy miał ktoś do czynienia z tym sprzedawcą?


http://moto.gratka.pl/tresc/honda-jazz-s-x-cool-salon-pl-13499035.html?utm_source=ap_moto&utm_campaign=powiadamiacze&utm_medium=email
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 17 Maj 2012, 20:29
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
Wysłany: Czw 17 Maj 2012, 22:14
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


dinokajman napisał:
szukam pojazdu i wersji II i III aż znajdę coś godnego uwagi. Mam pytanie czy to dobra oferta waszym zdaniem i czy warto jechać tyle km by to auto obejrzeć? Czy miał ktoś do czynienia z tym sprzedawcą?


http://moto.gratka.pl/tresc/honda-jazz-s-x-cool-salon-pl-13499035.html?utm_source=ap_moto&utm_campaign=powiadamiacze&utm_medium=email


nie patrz tylko na zdjecia samochod wypolerowany na maxa nawet opony jesli juz bedziesz mial zamiar jechac po samochod to sprawdz go w aso zeby potwierdzic przebieg

Poza tym to 1.2 ten silnik jest zbyt słaby 1.4 nie jest wcale oszałamiający a co dopiero 1.2 to tylko w sumie pare koni mniej ale roznica wyczuwalna
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
Wysłany: Czw 17 Maj 2012, 22:23
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


dinokajman napisał:
szukam pojazdu i wersji II i III aż znajdę coś godnego uwagi. Mam pytanie czy to dobra oferta waszym zdaniem i czy warto jechać tyle km by to auto obejrzeć? Czy miał ktoś do czynienia z tym sprzedawcą?


http://moto.gratka.pl/tresc/honda-jazz-s-x-cool-salon-pl-13499035.html?utm_source=ap_moto&utm_campaign=powiadamiacze&utm_medium=email


http://moto.gratka.pl/tresc/honda-jazz-1-4-benzyna-2006r-11340976.html#13ee91b566e5d8df,1

Fajny ale ktoś podwędził alu felgi niestety
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 18 Maj 2012, 09:12
Temat postu:

Prośba o radę.


Witam,
MarcinWednesbury napisał:
Cytat:
Fajny ale ktoś podwędził alu felgi niestety
Nie zgodzę się z tobą. Mam taki sam od nowości tylko w kolorze srebrnym. Takie były w sprzedaży na polskę z oznaczeniem 1,2 sx-cool, razem z oponami Yokohama. Ja w swoim dołożyłem światła przeciw mgielne, czujniki cofania i listwy zewnętrzne na drzwiach i wewnętrzne na progach.
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=99101&postdays=0&postorder=asc&highlight=kedlaw07&start=15

Oglądając dokładnie fotkę z czerwonym Jazzem tym na sprzedaż widać że poprzedni właściciel zamontował sobie podłokietnik

Jeżeli chodzi o ten link:
http://moto.gratka.pl/tresc/honda-jazz-s-x-cool-salon-pl-13499035.html?utm_source=ap_moto&utm_campaign=powiadamiacze&utm_medium=email
to powinni wypowiedzieć się "jezzmeni" z Warszawy, ponieważ HondaPlaza ten serwis hondy tam się znajduje.

Na swojej stronie: http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/samochody-uzywane/oferta.html
mają wystawionego tego samego Jazza
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Pią 18 Maj 2012, 16:20
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


dinokajman napisał:
szukam pojazdu i wersji II i III aż znajdę coś godnego uwagi. Mam pytanie czy to dobra oferta waszym zdaniem i czy warto jechać tyle km by to auto obejrzeć? Czy miał ktoś do czynienia z tym sprzedawcą?


http://moto.gratka.pl/tresc/honda-jazz-s-x-cool-salon-pl-13499035.html?utm_source=ap_moto&utm_campaign=powiadamiacze&utm_medium=email


Co do tej czerwonej-wygląda ładnie, osobiście szukałbym jw wersji 1,4 Ze sprawdzeniem pewnie też problemu nie będzie, a czy warto to ciężko powiedziec, kiedyś pojechałem za jazzem ponad 400km, zawiodłem się, na zdjęciach wyglądała ładnie ale zdjęcia nie oddają tego co oko widzi. Niby bezwypadkowa, niestety sprzedawca mógł miec racje bo bezwypadkowa to taka, w której żadna z osób nie odniosła obrażeń, a bezkolizyjna to zupełnie co innego, oczywiście są mniejsze ( jak np. przycierka parkingowa ) i większe kolizje, nie mniej auto wyglądało kiepsko z bliska tragedia, gołym okiem było widac elementy malowane do tego inne znaczki na szybach, środek nosił mocne ślady zużycia-deklarowane 70tyś chyba ze 100 cofnięte. Dopiero po 3 m-cach znalazłem w bdb stanie 30km od siebie. Jeśli czas Cie nie goni to na spokojnie poszukaj może w pobliżu coś fajnego się trafi. A jeśli nie to jedź a nóż okaże się że super. Czasem trzeba w życiu ryzykowac.
Na otomoto jest też warta uwagi, bliżej niż do W-wy, sprzedawca deklaruje bezwypadkowośc i możliwośc sprawdzenia w każdym warsztacie a to plus, dodatkowo ma VSA czyli prawdziwe ESP, no i książka serwisowa:
http://otomoto.pl/honda-jazz-1-4-83km-sliczny-C24276514.html
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
keicamm

Dyskutant



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 85
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 2010
Piwa: 4/0
Wysłany: Pią 18 Maj 2012, 17:46
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


Dobrze gdybyś go sprawdził, troche paranoicznie, w jakimś zwykłym warsztacie. Ja tak sprawdziłem swojego i mam święty spokój. Jak mają kiepskie auto to często mówią, że ktoś tylko u nich wstawił "w komis" i zero odpowiedzialności czyt. wtedy to nie oni sprzedają Ci autko.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
Wysłany: Pią 18 Maj 2012, 19:42
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o radę.


poprostu zadzwon i spytaj czy mozesz zabrac auto do aso jak ci sie spodoba jak powie ze nie bo cos tam tzn ze autko ma jakies ukryte wady
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCivic

24 900

2008r.

193 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

7 900

1999r.

342 000 km

lubelskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaJazz

12 800

2006r.

169 957 km

pomorskie

HondaCivic

39 900

2013r.

140 221 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System