Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Filtr sportowy czy to wogóle ma sens



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
Wysłany: Sob 14 Kwi 2012, 20:31
Temat postu:

Filtr sportowy czy to wogóle ma sens


Przeniosłem temat może coś razem ustalimy czy wogole warto !







Jazzman

Pytanie do MarcinWednesbury czy zauważasz jakąś zmianę w sensie przyspieszenia, elastyczności , spalania po zmianie filtra powietrza ?

MarcinWednesbury

Powiem tak filtr mam od paru godzin jeszcze nie mialem czasu przetestowac samochodu oczywiscie ta zmiana nie miala na celu uzyskania soprtowego dzwieku itd slyszalem ze podnosi to elestycznosc jutro przetestuje i dam zanc

jedynka1

Czy ten filtr to może bawełniany czy zwykły papierowy.No i co Cię skłoniło do założenia takiego,coś chciałeś na pewno przez to osiągnąć.Pytam bo słyszałem ,że filtry bawełniane są dobre ,poprawiają podobno niektóre parametry.Nie znam niestety nikogo kto by miał taki i mógł potwierdzić ,że to nie bujda.

MarcinWednesbury

Filtr jest całkowicie wykonany z metalu a sklonilo mnie to ze kolega ma honde jazz powypadkowa po naprawie okazalo sie ze brakuje oslony filtra ktora ciezko dostac znalazl tylko cala obudowe filtra ktora kosztowala jakies 50 funtow czyli 250 zł wiec kupił filtr sportowy za 70zł ktory nie potrzebuje oslony a ze to jego kolejny jazz powiedzial ze auto jest bardziej elestyczne i mnie pali wiec kupilem taki filtr ale jestem w trakcie testow i okaze sie czy to cokolwiek daje

mitex01


MarcinWednesbury filtr stożkowy powinien być osłonięty od ciepłego powietrza silnika i wentylatorów,i doprowadzone chłodne powietrze np.z zakola.Miałem taki filtr i strumienice w SC 1.1 autko ładnie się wkręcało i wysoka góra-fajna zabawa.
Moja propozycja bez przeróbek http://rpmotorsport.pl/auta/filtr-powietrza-honda-jazz-0305-city-0305-aoma-p-13957.html
http://nitro.bazarek.pl/search/?fraza=++%09+Filtr+powietrza+Honda+Jazz&submit.x=23&submit.y=18

MarcinWednesbury


Co do osloniecia to niejestem dokonca przekonany ale moze sie nie znam co do doplywu powietrza to i racja narazie chcialem przetestowac czy bedzie jakas roznica przejechalem jakies 5 km i wielkiej roznicy nie widze moze poza minimalnie innym dzwiekiem przy dodawaniu gazu jesli dojde do wniosku ze filtr daje rade dokupie kolanko 90st i doprowadze dolot powietrza oraz dodatm maly filtr na ta rurke ktora wchodzila do oryginalnego filtra 10 mm rurka


Ostatnio zmieniony przez MarcinWednesbury dnia Nie 15 Kwi 2012, 10:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Sob 14 Kwi 2012, 20:58
Temat postu:

Re: ( Honda ) Filtr sportowy czy to wogóle ma sens


Zajmij się tematem i zwróć uwagę gdzie zakładasz nowe tematy
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
JAROLPH
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 928
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piła
Posiadane auto: Honda CBR 1100XX Super Blackbird1100. Vectra C 1.9 150 KM
Piwa: 41/17
Wysłany: Nie 15 Kwi 2012, 12:52
Temat postu:

Re: ( Honda ) Filtr sportowy czy to wogóle ma sens


Nie widzę sensu, sam filtr nie poprawi osiągów, W połączeniu z innymi modyfikacjami to co innego.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Tuning Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Tuning


Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System