Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Jazz - porównanie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
afakrak

Debiutant



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): kraków
Posiadane auto: xsara picasso
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 22 Mar 2012, 12:23
Temat postu:

Jazz - porównanie


Witam Wszystkich
Jako ze nie bardzo wiem gdzie umiejscowic ten post -pozwolilem sobie tutaj napisac (jezeli zle wybralem - prosze moderatora o porawke Smile
Pod koniec obecnego roku/na poczatku przyszlego planuje wymienic autko. Na 99 % bedzie to Jazz (w zaleznosci od $$ albo Jazz II z konca produkcji albo Jazz III z poczatku). Wersja silnika - bez znaczenia (dla mnie kazda bedzie wystarczajaca Smile. Mam tylko pytanie dotyczace ilosci miejsca na tylnej kanapie (dokladnie miejsca na kolana ). W roznych testach w necie czytalem ze jest tego miejsca wiecej niz u konkurentow . Obecnie eksploatuje VW Polo Classic sedan 75 z 1996. Jezeli ustawie sobie wygodnie fotel z przodu (a wysoki to ja nie jestem - 180cm ) to z tylu jest po prostu ciasno. Kolana wbite w przedni fotel. I tutaj moje pytanie do uzytkownikow Jazza - czy faktycznie jest w nich az tyle miejsca ? Oraz czy obie generacje Jazza (II i III ) maja tyle samo miejsca? Spotkalem sie z opinia ze III jest troche ciasniejsza.
Dziekuje i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Pią 30 Mar 2012, 14:39
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jazz - porównanie


Mam od prawie roku Jazza III i miejsca jest naprawdę wystarczająco zarówno z tyłu jak i z przodu.Co do VW Polo a Jazz to przed zakupem auta w salonie dobrze przetestowałem oba i Honda bije na głowę pod prawie każdym względem VW-nie mówię o stylistyce bo jeden lubi blondynki a drugi rude.Bardzo polecam Jazza i proponuję Ci udać się do salonu i samemu sprawdzić,pooglądać,po dotykać,po przełączać. Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

18) jazz »

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCR-V

7 900

1999r.

342 000 km

lubelskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System