Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) ceny przeglądów


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Pią 17 Lut 2012, 23:33
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Zapytajcie w ASO o aktualizację oprogramowania dbającego o te wezwania na przeglądy.
Od znajomego wiem, że w jego Accordzie na życzcenie taki update zrobili i komputer nie jest po nim już taki namolny.

A tak poza tym, w technologicznie bliźniaczej City, takiego przypominacza nie ma i przegląd jest normalnie po 20 tys km lub roku.
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Wto 21 Lut 2012, 09:35
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


W City opcja jest ale nie aktywowana, i aso mi nie polecało.Z tego co się orientuję to ten przypominacz o przeglądzie jest o kant tyłka.
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Wto 21 Lut 2012, 12:02
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Przeważnie sceptycy twierdzą,że system przypominania o przeglądach jest do bani,lub ci co go nie mają Exclamation Dla jednych jest to normalne dla innych nie,ale jak już wcześniej pisałem w którymś temacie można poprosić o wyłączenie tego systemu i ''niby problem"z głowy.Bo dla mnie po wszystkich analizach i wypowiedziach to nie jest żaden problem.Jak dbasz tak masz i akurat w tym przypadku częściej to lepiej niż później Exclamation Exclamation
Po co to tak strasznie narzekać na coś,na co zgodziliśmy się kupując takieauto Question Oprócz tego są kierowcy,którzy robią z tym systemem ok 20tys a nieraz i więcej.Tylko,że Polacy tak mają-jak nie ponarzekają to są chorzy.Nie pasuje system to wyłączyć .Pozdrawiam wszystkie marudy Wink
Powrót do góry
Miszek

Dyskutant



Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): KP
Posiadane auto: Honda Jazz 2010 Elegance 1,4
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 22 Lut 2012, 00:59
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


A mnie czeka kolejna wizyta w serwisie. W zeszłym roku ponoć wyłaczyli mi to cholerne sygnalizowanie przeglądu ale coś nie bangla jak należy i znowu komputer przy każdym uruchamianiu (a nawet podczas jazdy) męczy mnie komunikatami o przeglądzie. Nie minęły dwa lata ani nie dojechałem do granicy kilometrowej. Zaczyna mnie to wkurzać.
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 17:03
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Byłem wczoraj na przeglądzie ,komputer wysłał mię przy przebiegu 15775km.Pytałem o możliwość wyłączenia tego powiadamiania.Nie ma problemu Exclamation Wyłączają to i dają nową książkę serwisową,wtedy robisz sobie przeglądy co 20tys.Pytałem też o sposób działania tego systemu.Jest to algorytm wielu czynników w jakich samochód jest użytkowany.Wpływ ma nawet częstość odpalania i gaszenia auta.Ja zostałem przy tym systemie.Mi nie przeszkadza,że zawołał wcześniej na przegląd bo to dla dobra auta.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 17:03
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
keicamm

Dyskutant



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 85
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 2010
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 05 Cze 2012, 17:56
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Ja pojechałem do ASO w Sopocie na przegląd A. Miałem własny olej. Cena mile mnie zaskoczyła: 120PLN. W tym filtr oleju, bo go ze sobą nie miałem. Właściwie 100PLN zostało w kieszeni, bo wcześniej zawsze płaciłem jakieś 320- z czego dwie stówki liczyli za 4 litry Elfa 5w40 (!).
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Sro 06 Cze 2012, 20:23
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Jak widać i na Twoim przykładzie to można auto serwisować za nieduże pieniądze.Niektórzy strasznie się zarzekają ,że nigdy ASO bo to ździerusy .
Jak widać nie do końca-trzeba tylko umieć wyszukać sobie dobry salon a nie najbliższy jaki mamy i nie koniecznie trzeba jechać tam gdzie się auto kupiło.Pozdrawiam 1.
Powrót do góry
jazzu

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 139
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: honda jazz 1,2 2006
Piwa: 10/0
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 20:42
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Ceny w ASO są generalnie na wyższym poziomie (roboczo godzina czy też części zamienne) niż w warsztatach "normalnych". Chcąc wykonywac kompleksową obsługę nawet z przykładowym swoim olejem czy filtrem odczujemy to w portfelu.
Owszem, niekiedy trafimy na promocję lub uda nam się "wynegocjowac" lepszą cenę ale nie zmieni to raczej ogólnego obrazu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Dyskusje ogólne


HondaCivic

28 900

2011r.

149 218 km

mazowieckie

HondaCivic

13 490

2006r.

262 482 km

pomorskie

Hondae

79 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCivic

34 900

2011r.

174 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

32 000

2008r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System