Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) ceny przeglądów


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Pią 17 Lut 2012, 23:33
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Zapytajcie w ASO o aktualizację oprogramowania dbającego o te wezwania na przeglądy.
Od znajomego wiem, że w jego Accordzie na życzcenie taki update zrobili i komputer nie jest po nim już taki namolny.

A tak poza tym, w technologicznie bliźniaczej City, takiego przypominacza nie ma i przegląd jest normalnie po 20 tys km lub roku.
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Wto 21 Lut 2012, 09:35
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


W City opcja jest ale nie aktywowana, i aso mi nie polecało.Z tego co się orientuję to ten przypominacz o przeglądzie jest o kant tyłka.
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Wto 21 Lut 2012, 12:02
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Przeważnie sceptycy twierdzą,że system przypominania o przeglądach jest do bani,lub ci co go nie mają Exclamation Dla jednych jest to normalne dla innych nie,ale jak już wcześniej pisałem w którymś temacie można poprosić o wyłączenie tego systemu i ''niby problem"z głowy.Bo dla mnie po wszystkich analizach i wypowiedziach to nie jest żaden problem.Jak dbasz tak masz i akurat w tym przypadku częściej to lepiej niż później Exclamation Exclamation
Po co to tak strasznie narzekać na coś,na co zgodziliśmy się kupując takieauto Question Oprócz tego są kierowcy,którzy robią z tym systemem ok 20tys a nieraz i więcej.Tylko,że Polacy tak mają-jak nie ponarzekają to są chorzy.Nie pasuje system to wyłączyć .Pozdrawiam wszystkie marudy Wink
Powrót do góry
Miszek

Dyskutant



Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): KP
Posiadane auto: Honda Jazz 2010 Elegance 1,4
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 22 Lut 2012, 00:59
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


A mnie czeka kolejna wizyta w serwisie. W zeszłym roku ponoć wyłaczyli mi to cholerne sygnalizowanie przeglądu ale coś nie bangla jak należy i znowu komputer przy każdym uruchamianiu (a nawet podczas jazdy) męczy mnie komunikatami o przeglądzie. Nie minęły dwa lata ani nie dojechałem do granicy kilometrowej. Zaczyna mnie to wkurzać.
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 17:03
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Byłem wczoraj na przeglądzie ,komputer wysłał mię przy przebiegu 15775km.Pytałem o możliwość wyłączenia tego powiadamiania.Nie ma problemu Exclamation Wyłączają to i dają nową książkę serwisową,wtedy robisz sobie przeglądy co 20tys.Pytałem też o sposób działania tego systemu.Jest to algorytm wielu czynników w jakich samochód jest użytkowany.Wpływ ma nawet częstość odpalania i gaszenia auta.Ja zostałem przy tym systemie.Mi nie przeszkadza,że zawołał wcześniej na przegląd bo to dla dobra auta.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 17:03
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
keicamm

Dyskutant



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 85
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 2010
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 05 Cze 2012, 17:56
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Ja pojechałem do ASO w Sopocie na przegląd A. Miałem własny olej. Cena mile mnie zaskoczyła: 120PLN. W tym filtr oleju, bo go ze sobą nie miałem. Właściwie 100PLN zostało w kieszeni, bo wcześniej zawsze płaciłem jakieś 320- z czego dwie stówki liczyli za 4 litry Elfa 5w40 (!).
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Sro 06 Cze 2012, 20:23
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Jak widać i na Twoim przykładzie to można auto serwisować za nieduże pieniądze.Niektórzy strasznie się zarzekają ,że nigdy ASO bo to ździerusy .
Jak widać nie do końca-trzeba tylko umieć wyszukać sobie dobry salon a nie najbliższy jaki mamy i nie koniecznie trzeba jechać tam gdzie się auto kupiło.Pozdrawiam 1.
Powrót do góry
jazzu

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 139
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: honda jazz 1,2 2006
Piwa: 10/0
Wysłany: Czw 07 Cze 2012, 20:42
Temat postu:

Re: ( Honda ) ceny przeglądów


Ceny w ASO są generalnie na wyższym poziomie (roboczo godzina czy też części zamienne) niż w warsztatach "normalnych". Chcąc wykonywac kompleksową obsługę nawet z przykładowym swoim olejem czy filtrem odczujemy to w portfelu.
Owszem, niekiedy trafimy na promocję lub uda nam się "wynegocjowac" lepszą cenę ale nie zmieni to raczej ogólnego obrazu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Dyskusje ogólne


HondaCR-V

59 850

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System