Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milek_olkusz

Czytelnik



Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: Citroen Xsara
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 10:28
Temat postu:

Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


Mam pytanie/ prośbę / do wszystkich użytkowników nie tylko posiadaczy marki Citroen!.

Przyłączcie się do akcji i nie tankujcie paliwa przez jeden dzień w Piątek 13 stycznia.
Zjednoczmy się w jednym celu, zjednoczmy się w całej Polsce, nie dajmy się podwyżką.
Trzeba spróbować coś zrobić, nie bądźmy obojętni i bierni !!!.

Jeśli to możliwe przekażcie tez innym zmotoryzowanym !

Pozdrawiam
Powrót do góry
Radek73

Auto Maniak



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 4345
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Leon Sport 1,9 TDI 110 KM
Piwa: 149/6
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 13:12
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


A czytałeś ten temat Question
http://seat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=137678

No i ja akurat w piątek nie będe na pewno tankował, mam jeszcze pół baku Wink
_________________
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 13:18
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


A tak wpadł wrzucił posta i zniknie z forum Confused
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Radek73

Auto Maniak



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 4345
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Leon Sport 1,9 TDI 110 KM
Piwa: 149/6
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 13:22
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


Ty to jednak TAIF kolekcjoner motyli jesteś i wszystko pod jeden margines
_________________
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 13:29
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


No ,własnie zasmiecamy powazny watek bzdurną pisaniną Very Happy
Poza tym te ogólnopolskie jednodniowe zrywy mozna o kant tylka rozbić, sa bez sensu skoro część tego dnia nie będzie tankować bo mają pełne zbiorniki, pojazdy zatankowane wcześniej Razz
Poza tym jeden dzień...
Nie sadzę żeby to był wstęp do czegoś mocniejszego ?
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 13:29
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
ar2r_w

Auto Maniak



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 500
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kołobrzeg
Posiadane auto: renault scenic privilege 1,9dci 102hp 2001r, Astra II 1,6 16V 2000r 100hp
Piwa: 26/23
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 23:39
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


To nie pierwsza taka lub podobna akcja i trzeba przyznać, że efekt był... żaden. Więc skończmy z pustym gadaniem bo i tak nas mają w garści (tankować trzeba), jeśli ktoś już koniecznie chce "coś" zrobić to może spróbować tzw eko jazdy, skończyć z wypadami do sklepu za rogiem, oczywiście samochodem, bo jakże inaczej, czy po prostu od czasu do czasu dac wytchnąć naszym kochanym samochodom i skorzystać np z roweru. Myślę, że gdyby większość wprowadziła takie zwyczaje to byłby dla "nich" większy cios, a przede wszystkim długofalowy, a nie akcja "nie tankuj 13-tego..." OK!!! zatankuję 12-tego Wink
Tak na marginesie nie jestem jakimś nawiedzonym "zielonym" mnie też nie podoba się to co widzę na dystrybutorach... i boli...
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
holloww
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 4911
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec - śląsk
Posiadane auto: Porsche 944 S2
Piwa: 139/6
Wysłany: Czw 12 Sty 2012, 09:31
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


To już lepiej jest z tą akcją ograniczenia tankowania, wystarczy zmniejszyć spalanie jeździć bardziej spokojnie nie gazować i niech spadnie zapotrzebowanie o 10% w skali kraju to będzie tragedia i minimalne poświęcenia kierowców.
_________________
\'zpa\' Naprawimy każdego MERCEDESA www.mercserwis.pl - Sosnowiec
Powrót do góry
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Nie 22 Sty 2012, 19:53
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


Może ta akcja coś zmieni Laughing
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11011769,Kierowcy_beda_blokowac_stacje_przeciwko_podwyzkom.html
Powrót do góry
marcin 82
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2143
Skąd jesteś (miejscowość / region): KRA....
Posiadane auto: leon,1.6 16v AZD.LPG,2001r/ focus 2,0 tdci 2010 titanium
Piwa: 84/3
Wysłany: Nie 22 Sty 2012, 21:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


http://moto.onet.pl/1655878,1,kierowcy-zablokuja-stacje-paliw,artykul.html?node=2
Powrót do góry
ar2r_w

Auto Maniak



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 500
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kołobrzeg
Posiadane auto: renault scenic privilege 1,9dci 102hp 2001r, Astra II 1,6 16V 2000r 100hp
Piwa: 26/23
Wysłany: Nie 22 Sty 2012, 22:00
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


Jak wam się podoba akcja Anonymus na strony rządowe w proteście przeciwko ACTA? Bo mnie bardzo Twisted Evil i wiecie co? Przydałby się taki atak, (przepraszam "wzrost zainteresowania" jak to stwierdził jeden z polityków PO Laughing ) na strony naszych kochanych producentów paliw. Tak, żeby pokazać, że w "kupie siła" Wink

Ostatnio zmieniony przez ar2r_w dnia Pon 23 Sty 2012, 17:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Pon 23 Sty 2012, 00:01
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


Dobry pomysł, tylko ja w takich sprawach jestem zielony. Podajcie instrukcję - co i jak się robi , to chętnie dołączę do tego "protestu"
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Pon 23 Sty 2012, 00:33
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


No to sobie tankujcie tylko po 1 litrze lub płaćcie grosikami. Ciekaw jestem tylko kogo tym wkurzycie; Goscia któremu spieszy się do domu np na kolację lub umówiony obiad z sąsiadką Laughing
Pracownika lub właściciela stacji paliw też nie bo on wie że na drugi dzień zatankujesz jak zwykle i wszystko się wyrówna.
Jednak ANONYMUS wiedział gdzie uderzyć i Oni na pewno zrobią większe wrażenie niż my gdzie zbierze się trzech gości i w kółko przez pół dnia będą tankować po pół litra paliwa na którejś ze stacji.
Powrót do góry
Radek73

Auto Maniak



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 4345
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Leon Sport 1,9 TDI 110 KM
Piwa: 149/6
Wysłany: Pon 23 Sty 2012, 10:42
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


Co wyście się tak tych stacji czepili Rolling Eyes . Tak jakby największy wzrost cen paliwa powodowały właśnie stacje.
_________________
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
archive_20

Auto Maniak



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 13039

Posiadane auto: Scenic 1,5 dCi 2005 101 KM
Piwa: 836/1024
Wysłany: Pon 23 Sty 2012, 13:07
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


tak to jest, jak się nie zna specyfiki tej branży, tylko tupie się nóżkami, bo inni tupią Very Happy
Powrót do góry
ar2r_w

Auto Maniak



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 500
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kołobrzeg
Posiadane auto: renault scenic privilege 1,9dci 102hp 2001r, Astra II 1,6 16V 2000r 100hp
Piwa: 26/23
Wysłany: Pon 23 Sty 2012, 20:14
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Ogólnopolska Akcja nie tankuj paliwa przez jeden dzień


stary szofer napisał:
Dobry pomysł, tylko ja w takich sprawach jestem zielony. Podajcie instrukcję - co i jak się robi , to chętnie dołączę do tego "protestu"

Nie organizuję żadnego protestu (swój sposób na drożyznę opisałem wyżej), akcja Anonymous po prostu mi się spodobała i też jestem zielony jeśli chodzi o takie działania. Wydaje mi się, że wystarczy się skrzyknąć o jednej porze i wejść na ustaloną stronę. W przypadku zbyt dużej ilości wejść strona stanie się niedostępna. Jeśli coś pokręciłem lub zbyt uprościłem pewnie zaraz zostanę poprawiony. Byłoby to raczej wyrażenie swojego niezadowolenia i test czy możemy się jeszcze zorganizować, bo szkodliwość czegoś takiego raczej chyba znikoma (chyba, że niemożność sprawdzenia ilości punktów czy zobaczenie z jaką musztardą podają dzisiaj hot doga zrujnowałoby komuś zycie). Tylko zobaczcie jaką te z pozoru proste działania wywołały burzę, dzisiaj już mówią, że nie wiadomo czy polska podpisze to porozumienie- przypadek, ściema? Nie wiem. Wiem tylko tyle, że koncerny obracają taką niepojętą dla nas kasą, że mogą sobie dowolnie sterować naszymi politykami żeby osiągnąć jak największe korzyści albo nie dopuścić do strat (zresztą rząd też ma tu niezły kawałek tortu do ugryzienia) i może warto pokazać czasem, że nie wszystko się nam podoba (może oni myślą, że my jesteśmy zachwyceni tymi cenami Wink ) i każdy sposób jest na swój sposób dobry nawet blokowanie stacji (w końcu to ich stacje i są wszędzie, raczej trudno byłoby się skrzyknąć pod biurowcem koncernu) chodzi w końcu o to żeby nas zobaczyli, do tego jeszcze jakby trochę złotówek im przy okazji uciekło to może, może... Tak swoją drogą ciekawe czy obecne ceny paliw zmniejszyły popyt na nie, czy Polacy tylko "tupią nóżkami" ze złości, a póżniej jadą na stację i leją jak zwykle (bo przyzwyczajenie do wygody drugą naturą człowieka jest).
Dobra, kończę bo wyczerpałem limit literek na dziś i idę zobaczyć czy z tego "chcą blokować" wyszło "blokowali" czy "chcieli blokować".
Pozdrawiam. Lejwoda. Cool


Ostatnio zmieniony przez ar2r_w dnia Pon 23 Sty 2012, 22:21, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


HondaCR-V

7 900

1999r.

342 000 km

lubelskie

HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System