Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 19:29
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Miles dziękuję za informacje.Nigdy u nich się nie ubezpieczałem ale teraz zobaczę ile mi zawołają.Allianz rzeczywiście szaleju się najadł,poprzednie auta ubezpieczałem u nich ,teraz muszę poszukać tańszych.
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Sro 11 Sty 2012, 20:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Wygląda na to, że w tym roku zwyżka to ok 15%
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Czw 12 Sty 2012, 11:38
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


[qu
ote="-Miles-"]Wygląda na to, że w tym roku zwyżka to ok 15%[/quote]
Zrobiłem symulację w tym towarzystwie co Ty,wyszło mi niecałe 1740zł
w pełnym pakiecie-nie ma tragedii ,jeszcze do przyjęcia.Mam tylko nadzieję,że opłaty nie będą rosły co roku szybciej niż zniżki naliczane za kontynuację.
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Pią 13 Sty 2012, 00:11
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


jedynka1 napisał:

Zrobiłem symulację w tym towarzystwie co Ty,wyszło mi niecałe 1740zł
w pełnym pakiecie-nie ma tragedii ,jeszcze do przyjęcia.Mam tylko nadzieję,że opłaty nie będą rosły co roku szybciej niż zniżki naliczane za kontynuację.

No zobaczymy, w poprzednim roku też były podwyżki.
Najlepsze jest to, jak obecnie je tłumaczą: podwyżki są niezbędne bo wzrosła samoświadomość klientów w przysługujących im prawach! Np. zawsze należy im się auto zastępcze, jeśli przez wypadek przepadł im określony zysk w pracy powinni otrzymać odszkodowanie, itp Smile Smile Śmiechu warte tłumaczenia.
Powrót do góry
filut

Dyskutant



Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi LS, 2005r
Piwa: 1/5
Wysłany: Pią 13 Sty 2012, 21:48
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


nie wiedziałem że to jest temat do pieprzenia głupot o ubezpieczeniach Evil or Very Mad
ale jak już to najtaniej bedziesz miał u gościa który ma rozstawioną budkę w hipermarkecie- jaki kolwiek. Zapytaj a na pewno się zdziwisz że jest aż tyle taniej niż w internecie.

A co do ASO. Miałem przygodę z ASO w Lublinie - Żagiel, heh. Co mogę powiedzieć, ludzie jak ludzie całkiem mili, no ale kurde jestem przez nich jakieś 500zł w plecy. Nie potrafili dobrze zdiagnozować wycieku pod uszczelniacza wału z przodu od strony koła pasowego. Wymieniałem 2 razy uszczeniacz, w końcu kupiłem drugie koło. Nie pomogło.
Przyszedł młody mechanior - stwierdził że to z miski, posmarował silikonem do uszczelniania silników i powiedział że ma być. No i jest do tej pory.

Plus dla nich za to że można być przy samochodzie i patrzeć co się dzieje a jak się poprosi to i jeszcze coś tam może na szybko popatrzeć Smile

No i w sumie bez łaski dadzą rabat - ja akurat dostałem na ostatnich 2 wizytach po 5%, niby nic no ale na piwko żeby nerwy uspokoić jest Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 13 Sty 2012, 21:48
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Nie 15 Sty 2012, 10:33
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Filut pozazdrościć słownictwa.Spotykamy się na tych stronach żeby wymieniać się różnymi informacjami,w zależności od potrzeb.Odeszliśmy na chwilę od tematu podstawowego co wynikło z mojej i Milesa wcześniejszej korespondencji-to coś złego. Trochę kultury ,te strony są ogólnie dostępne a takie złośliwe uwagi nie przysporzą jej nowych użytkowników.BEZ ODPOWIEDZI Confused
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Czw 16 Lut 2012, 11:57
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Muszę się z Wami podzielić moimi wczorajszymi doświadczeniami z ASO
Grudziński w Świdnicy.Zostało mi do przeglądu A jeszcze 500 km i wstąpiłem do nich po drodze żeby zasięgnąć języka o czekającym mię przeglądzie.Zacząłem od oleju i filtrów-powiedziałem ,że ogólna opinia użytkowników Jazzów jest taka,że leją olej w zależności od tego z kim jakie mają podpisane umowy.Poinformował mię gość,że leją od kilku lat Shell 5W40 lub30.Powiedział,że jeżeli mam wątpliwości to mam sobie kupić olej jaki mi się podoba ,aby był 5W40-30.Filtr oleju w cenie 46zł.powiedział,że radzi by był oryginalny-ich.Sprawdziłem ceny-różnica niewielka więc ok.Cena oleju u nich 64żł za litr-przywiozę swój Shell.Filtr kabinowy i powietrza mimo,że nie podlega teraz wymianie -przywiozę-wymienią.
Oprócz tego gość pofatygował się do auta,obejrzał je,popytał o różne sprawy mojej eksploatacji - miłe zaskoczenie Exclamation Powiedziałem mu o" problemie" nadmiernego szumu przy drzwiach kierowcy,górnym rogu przy słupku środkowym-sprawdził uszczelki,stwierdził,że zrobią regulację drzwi i powinno ustąpić.Piszę o tym wszystkim bo wcześniej pisałem,że użytkownicy Hond polecali ten salon i serwis.Zostałem potraktowany bardzo dobrze i potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi o tym serwisie-POLECAM Exclamation Było więcej tego ale nie chcę przeginać-i tak sporo namazałem Laughing
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Czw 16 Lut 2012, 18:00
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


jedynka1 napisał:
(...)
Laughing


Dobrze, że o tym napisałeś, takie opinie też są cenne.

Ja z ASO w Mirkowie pod Wrocławiem też jestem zadowolony. Starają się być w pełni wyrozumialli dla klientów.
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 19:17
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Tak jak pisałem wcześniej polecam to ASO w Świdnicy.Jestem po przeglądzie A i B.Zostawiłem u nich 200zł.Oprócz tego zrobili mi to co wcześniej opisywałem z tym szumem przy środkowym słupku.Auto oczywiście oddali czyściutkie-przyjechałem brudasem Confused
Powrót do góry
Sykwa

Czytelnik



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Paź 2017, 12:49
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Ja mam dobry warsztat w Warszawie, gdzie naprawiam swoją hondę. Jeśli macie jakieś usterki bądź poważne uszkodzenia to polecam warsztaty http://www.blswyszomirski.pl. Zawsze dobrze zrobią, kilka razy już u nich naprawiałem. W dodatku nie biorą drogo.
Powrót do góry
Searcher

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 188
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Jazz
Piwa: 12/4
Wysłany: Sro 11 Paź 2017, 00:40
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Nigdy więcej ASO


Sykwa napisał:
Ja mam dobry warsztat w Warszawie, gdzie naprawiam swoją hondę. Jeśli macie jakieś usterki bądź poważne uszkodzenia to polecam warsztaty http://www.blswyszomirski.pl. Zawsze dobrze zrobią, kilka razy już u nich naprawiałem. W dodatku nie biorą drogo.


Fajny spam! Serio są tak słabi, ze musza uciekać sie do tej formy reklamy zeby złapać frajera?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie

HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System