Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Ustawienie zegara



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek4321

Czytelnik



Dołączył: 09 Sty 2022
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jasło
Posiadane auto: HONDA CRV 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Sty 2022, 15:40
Temat postu:

Ustawienie zegara


Witam Wszystkich.

Jestem posiadaczem Hondy CRV z 2007 roku, prawie od roku. Do tej pory nie miałem większych problemów, kilka rzeczy naprawiłem przy zawieszeniu, wymiana olejów w silniku , skrzyni i moście. I wszystko gra. Po nowym roku stało się coś, co nie potrafię zrozumieć i naprawić. A mianowicie po przywitaniu Nowego 2022 roku w mojej Hondzie nie mogę ustawić zegara na radiu. Czas zatrzymał się na 10.58 i po każdym włączeniu zapłonu jest tak samo. Nawet jak jadę parę lub nawet około 100 km zegar na początku startuje z godziną 10.58, później leci dalej np. 11.15 i tak do wyłączenia silnika. Po ponownym uruchomieniu startuje znów z 10.58, co to może być? Odpiąłem nawet akumulator na 15 min, ale to nie pomogło. Po czytałem co nieco i wszedłem w zaawansowane ustawienia, tam gdzie widać czas (jest aktualny) z satelity oraz datę (ta jest nie aktualna rocznik 2002 kwiecień), mogę ją zmienić ale po wybraniu SET nie zostaje ustawiona, czas również. Samochód śmiga dobrze ale ten zegar mnie drażni. Nie wiem co jest grane.
Jak ktoś spotkał się z podobnym problemem proszę o pomoc.
pozdrawiam Marek
Powrót do góry
Arkowy

Czytelnik



Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Honda Crv 2.0 automat 150KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Sty 2022, 22:48
Temat postu:

Re: Ustawienie zegara


Marek4321 napisał:
Witam Wszystkich.

Jestem posiadaczem Hondy CRV z 2007 roku, prawie od roku. Do tej pory nie miałem większych problemów, kilka rzeczy naprawiłem przy zawieszeniu, wymiana olejów w silniku , skrzyni i moście. I wszystko gra. Po nowym roku stało się coś, co nie potrafię zrozumieć i naprawić. A mianowicie po przywitaniu Nowego 2022 roku w mojej Hondzie nie mogę ustawić zegara na radiu. Czas zatrzymał się na 10.58 i po każdym włączeniu zapłonu jest tak samo. Nawet jak jadę parę lub nawet około 100 km zegar na początku startuje z godziną 10.58, później leci dalej np. 11.15 i tak do wyłączenia silnika. Po ponownym uruchomieniu startuje znów z 10.58, co to może być? Odpiąłem nawet akumulator na 15 min, ale to nie pomogło. Po czytałem co nieco i wszedłem w zaawansowane ustawienia, tam gdzie widać czas (jest aktualny) z satelity oraz datę (ta jest nie aktualna rocznik 2002 kwiecień), mogę ją zmienić ale po wybraniu SET nie zostaje ustawiona, czas również. Samochód śmiga dobrze ale ten zegar mnie drażni. Nie wiem co jest grane.
Jak ktoś spotkał się z podobnym problemem proszę o pomoc.
pozdrawiam Marek



Witam.
Ta usterka to podobno ogólnoświatowy problem, u mnie i u mojego ojca, obie Hondy Crv III jest to samo, w autach Hondy mających GPS, kalendarz oraz zegar sam się ustawia a z nowym rokiem uległy awarii.
Niestety coś poszło nie tak odgórnie, znalazłem wzmiankę inżyniera Hondy na yt.
Awaria sama się naprawi, ale może potrwać do sierpnia.

Podobne awarie już kiedyś miały Renówki
Pozdrawiam
Powrót do góry
Marek4321

Czytelnik



Dołączył: 09 Sty 2022
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jasło
Posiadane auto: HONDA CRV 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Sty 2022, 23:53
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Ustawienie zegara


Witaj Kolego,

Dziękuję za informację, mam nadzieję, że problem szybko zostanie rozwiązany, i wszystko wróci do normy. Będę śledził temat więc może jeszcze coś więcej się dowiemy. Na razie dziękuję za info.
Marek
Powrót do góry
Arkowy

Czytelnik



Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Honda Crv 2.0 automat 150KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 10 Sty 2022, 08:46
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Ustawienie zegara


Marek4321 napisał:
Witaj Kolego,

Dziękuję za informację, mam nadzieję, że problem szybko zostanie rozwiązany, i wszystko wróci do normy. Będę śledził temat więc może jeszcze coś więcej się dowiemy. Na razie dziękuję za info.
Marek


To mój pierwszy post, więc podwójnie cieszę się ,że mogłem pomóc .
Oczywiście czekamy i mamy nadzieję, że naprawią to szybciej niż zakładają ...

ja również przegrzebałem menu , na szczęście ktoś zamieścił info na yt.

https://www.youtube.com/watch?v=h-1KZwbGelE - komentarz pod filmem

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

35 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaAccord

39 900

2010r.

159 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaAccord

17 000

2006r.

189 000 km

śląskie

HondaCivic

19 900

2008r.

178 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System