Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda HR-V ) świecący check i gasnące auto



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolcia83

Czytelnik



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda HR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Sie 2011, 22:36
Temat postu:

świecący check i gasnące auto


Witam jestem posiadaczką hondy HR-V z 1999roku, mam ją dwa lata i nic się nie działo, do niedawna. Gdzieś około 3mc temu zaczeła palić sie kontrolka check, na początku raz na tydzień, potem cały czas jak tylko silnik sie nagrzeje....pojechałam do serwisu powiedziano mi iż jest to wina albo gazu albo aparatu zapłonowego......ok najpierw pojechałam sprawdzić gaz gdzie mi powiedziano , ze to nie wina gazu,gdyż wszystko wygląda ok, to pozostała wina aparatu zapłonowego.....wymieniono mi kopółkę, palec, modół i cewkę.....odłączono akumlator aby skasować błędy.....niestety nic to nie dało CHECK nadal sie pali........na zimnym silniku nie,dopiero po przejechaniu kilku kilometrów.Wyłączenie auta i odapenie go na nowo nic nie daje.kontrolka nadal świeci. Od tygodnia jest gorzej bowiem autko zaczęło mi gasnąć tzn......... autko po przejechaniu do 10 km gaśnie...np na postoju na światłach....lub jak zaczynam zwalniać,raz miałam problem z odpaleniem rano, dziś nawet podczas jazy mi zgasła miałam ok40km/h normalnie wskazówka zaczeła wariować i spadła do zera Sad proszę o pomoc bardzo lubię to autko i nie chce się go pozbywać.czy ktoś miał podobny problem...lub co należałoby sprawdzić? dziękuję z góry za odpowiedz.
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 19:10
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) świecący check i gasnące auto


Skoro auto było w serwisie diagnozowane to jaki błąd odczytali?
Powrót do góry
karolcia83

Czytelnik



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda HR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 20:47
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) świecący check i gasnące auto


Pan w serwisie nie podał mi numeru błędu ...tylko powiedział, ze to wina gazu lub aparatu zapłonowego....a wymiana kosztuje 540zł( oczywiscie za uzywany)......żeby się upewnić pojechałam na zwykły warsztat samochodowy,gdzie mieli podpięcie do mojego auta....kolejny pan powiedział, ze na 90procent to aparat .....ale nikt mi nie podawał numeru błędu:(
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Pon 29 Sie 2011, 23:14
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) świecący check i gasnące auto


To wiemy jedynie, że dwóch panów odbija problem od siebie-jeden od gazu a drugi od benzyny. Wychodzi na to, że nie wiemy nic i jak ci tu pomóc??? Jest coś takiego jak żądanie wydruku przeprowadzonej diagnostyki ale kasowacze błędów tego z reguły nie robią bo cymbały nawet kodu nie potrafią zinterpretować. Jedź do jakiegoś normalnego człowieka z większym zakresem wiedzy
Powrót do góry
karolcia83

Czytelnik



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda HR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 08:29
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) świecący check i gasnące auto


Witam wczoraj mój kuzyn podpiął sie do komputera za pomocą spinacza (tzn. po stronie pasażera sa dwie wtyczki i tam trzeba zewrzeć styki)kontrolka zaświeciła się 8 razy....ma ktoś pomysł co to jest albo gdzie szukać kody błędów?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 30 Sie 2011, 08:29
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCR-V

58 000

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System