Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysieker

Czytelnik



Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Honda Jazz II 2004 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Cze 2017, 09:51
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )


mitex01 napisał:
Napraw radio , poszukaj adresu człowieka chyba z gdańska
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=137025&start=165


Bardziej chyba pasowałaby wymiana całego panelu na 1din/2din albo właśnie wstawianie panelu panelu z wersji po lift (bo jest ładniejsze) i stąd pytanie czy by pasowało?

Przy okazji dodam, że będąc na częściach spotkałem się z panelem na zwykłe kasety Shocked
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 29 Cze 2017, 09:49
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )


Krzysieker napisał:
Bardziej chyba pasowałaby wymiana całego panelu na 1din/2din albo właśnie wstawianie panelu panelu z wersji po lift (bo jest ładniejsze) i stąd pytanie czy by pasowało?
Będzie pasować, jedynie co może go odróżniać to odcień plastyku. Na forum też pisałem oraz podałem linki o możliwości zakupu w/w ramki. Wtedy można zaszaleć i zamontować całą stację multimedialną. Ewentualnie zakupić w ASO pełną ramkę z wyposażeniem, za około 2500 tys. zł.

Tutaj masz linki do innych ramek
http://www.bartex-caraudio.pl/advanced_search_result.php?keywords=honda%20jazz&sort=2a&page=2&osCsid=1
Tutaj masz linka
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=256316
do zamontowanej nawigacji przez kolegę MarcinWednesbury

Tutaj masz ramkę z nawigacją:
https://radiocar24.pl/acs-8901mjazz2-honda-jazz-2-2002-2008-android
Cytat:
Przy okazji dodam, że będąc na częściach spotkałem się z panelem na zwykłe kasety Shocked
Nie dziw się, bo japończycy kochają się w radiach kasetowych. Do dzisiaj mają je w ofercie jako wybór opcjonalny wyposażenia samochodu za dopłatą.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
chomik325

Dyskutant



Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Honda Jazz - 2003r / 1.4 DSi
Piwa: 0/4
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 21:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )


Witam, odkopuję temat ponieważ jestem w kropce - moje radio to chyba jakaś padlina, bo nie dość, że popularny problem z "zawieszającym radiem" to na dodatek nie działa CD. Kilka sekund po włożeniu płyty, wychodzi samoczynnie (pewnie problem z laserem, bo nawet nie słychać żeby cokolwiek się rozpędzała).

Widzę trzy wyjścia:
1. Najprostsze - wymontować radio i wysłać do naprawy - koszt 120 zł.
2. Kupić "nowe" radio fabryczne - koszt 100-150 zł, w zależności co znajdę. Jednak tu sporo pytań i wątpliwości: czy do mojego panelu (przed liftem) będzie pasować samo radio z wersji po lifcie? Czy jednak musiałbym z całym liftowym panelem montować? No i nie wiadomo czy w tym "nowym" radiu po czasie nie wystąpi znów ten sam problem.
3. Kupić ramkę na niestandardowe radio, jednak widzę koszt samej ramki to chore nawet 300 zł + oczywiście minimum 200 zł nowe radio. Także zdecydowanie najbardziej kosztowna opcja, ale jednak chyba najpewniejsza. Jednak też i najmniej estetyczna - podoba mi się wygląd deski Jazzika i nie chciałbym go zmieniać. Dla mnie radio wodotrysków nie musi mieć, bo i tak używam transmitera w zapalniczce.
Powrót do góry
dulu1

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 127
Skąd jesteś (miejscowość / region): Człopa
Posiadane auto: VW Sharan 1,9TDI PD 115km 2004r, Honda Jazz 2005r 1.2
Piwa: 2/1
Wysłany: Pon 20 Lis 2017, 23:13
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )


Oddaj do naprawy. Wydaje mi się że to najtańsza i najlepsza opcja. Poszukaj na forum, tutaj jest ktoś co się tym zajmuję, nawet była podana dokładna instrukcja jak wymontować radio do wysyłki. Ja tak zrobiłem i od trzech lat radyjko śmiga super Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
witek_p

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 263
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: JAZZ II 06 1,4
Piwa: 23/1
Wysłany: Nie 11 Lut 2018, 20:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )


Od przeglądania ofert bolą mnie już oczy, jak myślicie, ta lampa ma biały czy różowy klosz ?

http://allegro.pl/lampa-tylna-prawa-honda-jazz-ii-02-08-oryginal-i7174401739.html#thumb/2

Szukam przedliftowej z białym kloszem - mam lewą z białym i prawą z różowym poliftowym i w dodatku lekko pękniętym. Bardziej podoba mi się biała i wolę taką wstawić niż 2 poliftowe różowe, do niebieskiego kompletnie nie pasują ......
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 11 Lut 2018, 20:20
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Wto 27 Lut 2018, 06:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )


W polskich salonach jest już dostępna odświeżona Honda Jazz. Miejski model ma odświeżony design i nowy silnik pod maską. Ceny startują od 63 tys. zł.

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,23061263,nowa-honda-jazz-ceny-w-polsce-odswiezony-mieszczuch-debiutuje.html#Z_BoxMotoImg
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

37 900

2007r.

237 000 km

mazowieckie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaFR-V

11 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

76 000

2018r.

90 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System