Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 18, 19, 20  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Sro 17 Lip 2013, 01:05
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


przempo czytaj ze zrozumieniem kolega jeremi pisal kilka tematow wczesniej o tym ze amorki mu sie koncza i zastanawia sie nad wymiana opony to moj domysl bo maja spory wplyw na prowadzenie.
Ja porownywalem Jazza do Matiza a nie innych aut np. Fiesty ale z jednym sie zgodze ford obecnie jest niedoscigniony jesli chodzi o zawieszenie ale nie jest to juz taka przepasc nad np. VW jak za czasow Focusa 1. Trzeba docenic tez swietne uklady kierownicze forda i tu Honda ma niestety sporo do poprawy. W Jazzie jest on niestety daleki od idealu choc po delikatnej korekcie w 2006 jest nieco lepiej to i tak daleka droga do najlepszych.
Nadal podtrzymuje ze Jazz prowadzi sie lepiej od Matiza a Ty jak sadzisz ?
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Sro 17 Lip 2013, 09:10
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Jazzman napisał:

Nadal podtrzymuje ze Jazz prowadzi sie lepiej od Matiza a Ty jak sadzisz ?


Nie miałem przyjemności jechać Matizem, w tej sytuacji moje zdanie się nie liczy. Zaufałem jeremiemu w jego opinii, po co miałby wymyślać?
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Sro 17 Lip 2013, 11:44
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Ja jechalem Matizem szwagra w wersji Friend. Na zakretach bardziej sie wychylal od Jazza. Przeszkadala mi haczaca skrzynia biegow oraz ta ogromna jak na male altko kierownica. Daewo nie mialo udanych zawieszen w tamtych latach jezdzilem tez lanosem. Ogolnie Matiza nie przekreslam ale na tle jazza wypada slabiej z reszta to tez inny segment aut choc grupa rowniez z rodziny nazwijmy to.mikrowanow.
Jak jeremy wymieni.amorki to niech napisze co sie zmienilo bo jesli porownywac jakies auta to.najlepiej w pelni sprawne.
Tak na marginesie szwagrowi w Matizie po 5 latach zeszla farba z deski rozdzielczej-od slonca wyblakla nieciekawie to wyglada.
Powrót do góry
archive_46

Czytelnik



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 6

Posiadane auto: HONDA JAZZ 1,2 SX COOL r2005/m2006
Piwa: 3/0
Wysłany: Sro 11 Wrz 2013, 14:41
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


mitex01 napisał:


Oddałem do obszycia kierownice skorą bo oryginał wyglądał już mało estetycznie [słońce i latka robią swoje ]. Koszt obszycia 150 zł plus wymiana.
Zamówienie telefoniczne;wybierasz kolor, fakturę i obszywają swoją kierownicę .Przyjeżdżasz na wymianę 20 min.i cieszysz oko.
Dla zainteresowanych adres wolska 64a.Ta sama firma jest w Radomiu i tam jest taniej.Myślę że podsunąłem fainy pomysł.

pomysł genialny , nawet nie wiedziałem że tak ładnie to może wyglądać...WOLSKA 64 ???gdzies koło Kasprzaka ???

no to muszę poszukać..



Powrót do góry
archive_46

Czytelnik



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 6

Posiadane auto: HONDA JAZZ 1,2 SX COOL r2005/m2006
Piwa: 3/0
Wysłany: Sro 11 Wrz 2013, 21:29
Temat postu:

Re: Rejestrator do jazza


rejestrator jazdy fajna rzecz ale po co zaraz kupować... wystarczy sciągnąc darmowy program SYMDVR ze stronki producenta lub jak kto woli zapłacic autorowi 7 pln z Nokia store i sprawa załatwiona....ja uzywam na N8 od bardzo dawna. i pare fajnych rzeczy zarejestrowałem.Pozdrawiam.
ps. sa też programy na jądroida w ich sklepie za free do pobrania na smart lub tab...ale nie pamietam jak sie zwą...

Jazzman napisał:
Witam,

Zamierzam kupić rejestrator jazdy do Jazza, zastanawiam się nad 4 modelami:
Prestigo Roadrunner 300 720P
Prestigo Roadrunner 500 1080P Full HD
Mio 338 720P
Mio 358 1080p FullHD

Czy ktoś z Was używa coś takiego, czy warto dopłacić ok 100zł do full HD ?
Te Omego-podobne nie wchodzą w grę z racji uchwytu mocowania na pokrętło i zawieszania się. Na dłuższe postoje urządzenie nie będzie w aucie bo szkoda szyby. Ma przede wszystkim nagrywać przyzwoity obraz w czasie jazdy, są różne sytuacje na drodze np. z wciskaniem się na pas i nagłym hamowaniu a jak wiadomo jeśli brak świadków a najechanie na tył jest bardzo ciężko wytłumaczyć na swoją korzyść.
Zakładany budżet to ok. 500zł.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 11 Wrz 2013, 21:29
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Czw 12 Wrz 2013, 07:34
Temat postu:

Re: Rejestrator do jazza


JEDIMLODY napisał:

ps. sa też programy na jądroida w ich sklepie za free do pobrania na smart lub tab...ale nie pamietam jak sie zwą...


Być może miałeś na myśli DailyRoads Voyager - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dailyroads.v&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kYWlseXJvYWRzLnYiXQ..
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 12 Wrz 2013, 10:24
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


fajne typy, obadam w domu Razz
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Czw 12 Wrz 2013, 13:53
Temat postu:

Re: Rejestrator do jazza


JEDIMLODY napisał:
rejestrator jazdy fajna rzecz ale po co zaraz kupować... wystarczy sciągnąc darmowy program SYMDVR ze stronki producenta lub jak kto woli zapłacic autorowi 7 pln z Nokia store i sprawa załatwiona....ja uzywam na N8 od bardzo dawna. i pare fajnych rzeczy zarejestrowałem.Pozdrawiam.
ps. sa też programy na jądroida w ich sklepie za free do pobrania na smart lub tab...ale nie pamietam jak sie zwą...

Jazzman napisał:
Witam,

Zamierzam kupić rejestrator jazdy do Jazza, zastanawiam się nad 4 modelami:
Prestigo Roadrunner 300 720P
Prestigo Roadrunner 500 1080P Full HD
Mio 338 720P
Mio 358 1080p FullHD

Czy ktoś z Was używa coś takiego, czy warto dopłacić ok 100zł do full HD ?
Te Omego-podobne nie wchodzą w grę z racji uchwytu mocowania na pokrętło i zawieszania się. Na dłuższe postoje urządzenie nie będzie w aucie bo szkoda szyby. Ma przede wszystkim nagrywać przyzwoity obraz w czasie jazdy, są różne sytuacje na drodze np. z wciskaniem się na pas i nagłym hamowaniu a jak wiadomo jeśli brak świadków a najechanie na tył jest bardzo ciężko wytłumaczyć na swoją korzyść.
Zakładany budżet to ok. 500zł.


Jesli ktos woli w roli videorejestratora smarfona to ok. Ale sa ludzie starszej daty i nie mowie tu o sobie dla ktorych smartfon jest zbyt zagmatwanym urzadzeniem a co maja powiedziec osoby ktore maja zwykle telefony.
Osobiscie uwazam ze lepszym i prostszym rozwiazanie jest dedykowane urzadzenie. W smartfonie moze kilka rzeczy nie do konca sie sprawdzic np. Kat widzenia zazwyczaj zbyt maly. Nie wiem jak z petlowym rejestrem. Uruchamianie aplikacji zazwyczaj trwa chwile i jeszcze kwestia zasiegu a jesli w kluczowym momencie go braknie i cos sie zwiesi to brak dowodu w postaci nagrania. Chyba w momencie dzialania tej aplikacji nie mozna korzystac z innych funkcj smartfona.

Wlasnie wczoraj kolega zakupil nowsza wersje mojego videorejestratora - MIO 388 sa juz testy tego urzadzenie w sieci. Z tego co wstepnie udalo mi sie zaobserwowac to ekran jest identycznych rozmiarow co w mio 358 ale wydaje sie byc w nieco lepszej rozdzielczosci. Samo urzadz. Jest nieco wieksze od poprzednika i ma lepszy-uchwyt zdejmowania mozna to robic jedna reka ale chodzi dosc ciezko. Jest dodatkowo gps co dziala rowniez na niekorzysc kierujacego w pewnych sytuacjach,inteligentni wiedza o co chodzi. Mozna rowniez okreslic wspolrzedne trasy. Jest rowniez ostrzezenie o przekroczeniu dop.predkosci oraz mapa fotoradarow cala europa z dozywotnia aktualizacja.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 12 Lis 2013, 12:50
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Widzialem wczoraj jednego jazza 1.4. Poznalem po kierunkach w lusterkach oraz klimie automatycznej. Kolor calkiem fajny, taki rudawy. Nie miał bocznych listew ochronnych i jak w morde strzelil grill miała inny niż w moim egzemplarzu. Jazz był na alusach ale opony miał zimowe-Michelin Alpin 4. Nie zdolalem się bardziej przypatrzyć bo wlascicielka wlasnie do niego wsiadła i odjechala w sina dal. A jakos nie miałem smialosci jej zaczepić Very Happy Pomyslalaby ze jakiś wariat czy co Cool
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 13 Lis 2013, 13:49
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
A jakos nie miałem smialosci jej zaczepić Very Happy Pomyslalaby ze jakiś wariat czy co Cool
Uważam że jednak trzeba było zdobyć się na odwagę i zagadać. Może to była nasza Kasia na gościnnych występach. Wszak wyprzedaże świąteczne już się zaczęły Smile Tylko co na to twoja połówka by powiedziała. Być może gdyby poruszyły temat opon to by ci wybaczyła. Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 13 Lis 2013, 14:05
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Waldi, to już wiem skad tyle postow nabiles Wink btw ta honda miała halogeny w przednim zderzaku a moja nie ma Crying or Very sad
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 13 Lis 2013, 14:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
ta honda miała halogeny w przednim zderzaku a moja nie ma
Ja w swojej sam w ASO montowałem.
Cytat:
Waldi, to już wiem skad tyle postow nabiles
Widzę że mnie gonisz Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 13 Lis 2013, 17:08
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


a ile kosztowala taka przyjemność w ASO jeżeli można spytac ?
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 13 Lis 2013, 17:37
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Witam,
pieta napisał:
Cytat:
a ile kosztowala taka przyjemność w ASO jeżeli można spytac ?
Gdy kupowałem autko w 2007 koszt zakupu i montażu wynosił 2500 zł Exclamation
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 14 Lis 2013, 08:59
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Ok. To normalna cena jak na ASO. Nie oszukali Cie bynajmniej Very Happy Ja planuje zamontować jak będę miał ewentualna przygodę z przodu i zderzak będzie do wymiany. Ale tfu tfu nic takiego do tej pory nie miało miejca Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 9 z 20
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System