Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Pon 06 Cze 2011, 14:16
Temat postu:

Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Witam,



Czy ktoś z Was ma coś takiego, gdzie kupić taki schowek podsufitowy, jaki jest koszt i sposób montażu ?
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 06 Cze 2011, 14:47
Temat postu:

Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Witam,
kupując swoja hondę dostałem taką małą broszurkę format A4 na papierze kredowym. Zawierała dużo różnych zdjęć gadżetów do dokupienia do autka. Podejrzewam że oryginał kupisz niestety tylko w ASO.

tutaj masz bezpośredni link:

http://ebrochures.honda-eu.com/sources/EBrochures/25/Jazz%202008%20E-Brochure%20%28CY%29/index.html

albo:

http://www.honda-access.com/pl/pl/home.jsp
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Pon 06 Cze 2011, 15:28
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Jak tylko w ASO to dziękuję bardzo-kiedyś z ciekawości zapytałem ile kosztuje u nich lotka nad tylną szybę-1200zł bez lakierowania na zamówienie, roleta bag. też koło tej kwoty-szczęka opada!
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 07 Cze 2011, 11:53
Temat postu:

Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Witam,
ostatnio na allegro widziałem roletę za 400zł. Czasami zastanawiam się czy nie zakupić jakiś części zapasowych, które najczęściej ulegają zniszczeniu. W szczególności mam na myśli lampy, wycieraczki itp. ze względu na szczególne zachowanie "młodzieży".
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Krzakoo

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): polska
Posiadane auto: Jazz 1.4 2003
Piwa: 16/1
Wysłany: Wto 07 Cze 2011, 16:15
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Lamp ci na Allegro pod dostatkiem. ;]
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 07 Cze 2011, 16:15
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 08 Cze 2011, 08:17
Temat postu:

Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Witam,
zgadza się lamp dużo ale im wcześniej kupisz tym mniej zapłacisz. Co do innych części to duży wybór zarówno cenowy. Na pewno taniej niż w ASO. Moim zdaniem należy się obkupić a potem niech oni naprawiają. I do książki pieczątki wbijają. Ja się dogadałem że jak trzeba będzie olej wymienić to mi wleją ten mój, który im przywiozę.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
zabas

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oświęcim
Posiadane auto: Honda Jazz i-Dsi L13a1
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 16 Wrz 2011, 12:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


fajnie ! takiej broszurki długo szukałem Smile

mam pytanko - czy ktoś z Was moze montował już spojler z allegro ? podróba orginały z laminatu ? taki o :

http://allegro.pl/honda-jazz-spoiler-daszek-tuning-i1783044650.html

Cała moja rodzinka posiada Hondy Smile
ja sie bawie z moim Civickiem, narzeczona ze swoim CRXem i teraz ojca zaraziłem paroma gadżetami do ich nie dawno zakupionego Jazz'a.

btw znacie moze kod tego lakieru ?


C17692358_2 by zabas, on Flickr
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Pią 16 Wrz 2011, 14:10
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Fajnie że temat lotki znowu powrócił:

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=26984&highlight=lotka+tyln%B1+klape

Też mi się podoba, ale oprócz efektu dekoracyjnego myślę że pełni jeszcze jedną funkcję-mianowicie z uwagi na inne zawirowania powietrza powoduje mniejsze brudzenie się tylnej szyby, ale pewności nie mam. Ciekawe jaki jest sposób montażu tej lotki ? Jak kupisz i zamontujesz to napisz coś o niej.
Ten jeżyk na zdjęciu to jak sądzę wersja Graphite, a przynajmniej 9 ramienne felgi 15" są od niej (jeśli w środku są 4 szyby w prądzie i tapicerka czarno-srebrna to napewno).
Jeśli chodzi o kolor -jasno-błękitny metalik ( widziałem juz kilka takich nawet w wersji przed liftem-ładny kolor ), kod lakieru powinien być na tabliczce znamionowej-pod pokrywą silnika, jeśli nie masz z pewnością dobiorą kolor w mieszalni farb.
Powrót do góry
zabas

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oświęcim
Posiadane auto: Honda Jazz i-Dsi L13a1
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 17 Wrz 2011, 14:18
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


hej ! dzięki za odpowiedz.

co do lotki to z tego co wiem montaż powinnien być przeprowadzony za pomoca kleju do szyb oraz wywierceniu dziur. w same lotce powinny być zatopione 2/4 śruby - takie wersje widziałem made in USA. nie wiem jak te z PL ale przekonam sie i popytam sprzedawców z allegro którzy sie oferują. ale to dopiero jak będzie kasa Smile

mi się też ta lotka bardzo podoba Smile


Faktycznie wynika wszystko że wersja mojego Jazz'a to wersja Graphite Smile
jest wszystko co wymieniliscie min. pełna elektryka klima automat, lusterka elektryczne, podgrzewane i składane ale nie działa to składanie nie wiem czemu...
wiem że autko miało przygode lewym przodem bo reflektor został wymieniony na ...przedliftowy chyba. ale reszta na szczescie bez zażutu Smile


faktycznie dane lakieru są pod maska na tabliczce ! dzięki za cynk Smile

to pierwsze forum na którym cokolwiek na temat Jazzika mogłem znaleźć. a siedzie na wielu forach Hondy i JDM. szkoda że tak cięzko...
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Pon 19 Wrz 2011, 07:56
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Jeśli za lewy przód uznajesz tę stronę z pozycji kierowcy to lampe masz dobrze dobraną-od tego modelu-po lifcie, prawej całej nie widać na zdjęciu więc się nie wypowiadam.
Co do el. składanych lusterek, tego mi najbardziej brakuje, może kiedyś sobie zrobie, może miałeś z lewej str. oprócz lampy też lusterko wymienione i handlarz mógł kupić tańsze ( bez silniczka do ich składania w środku lusterka ). Tylko dlaczego drugie się nie składa-może są zsynchronizowane, bezpieczniki sprawdzałeś ?
Powrót do góry
zabas

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oświęcim
Posiadane auto: Honda Jazz i-Dsi L13a1
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Wrz 2011, 08:32
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


owszem sprawdzałem. musiałbym sie tam że tak powiem bardziej zagłębić.
własnie podejrzewam że zamontowali tańsze lusterko a może sama wtyczke od przycisku wypieli żeby oba razem sie nie składały...

patrzac od strony kierowcy lewa lampa ma czarny matowy wkład natomiast prawa czyli od pasażera ma jakby ciemny chrom.
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Pon 19 Wrz 2011, 09:54
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


Myślałem o kształcie lampy a nie zwróciłem uwagi na kolor wypełnienia. Rzeczywiście powinien być kolor - chrom ( wersje Graphite takowy posiadają a SPORT ma wypełnienie pod kolor nadwozia, wszystkie inne wersje mają wypełnienie lamp w kolorze czarnym-matowym ).
Pdobnie ma gość tutaj - ale odwrotnie :

http://otomoto.pl/honda-jazz-automat-lpg-sekwencja-40tys-C20697522.html

zadzwoń może się wymienicie Laughing
Powrót do góry
zabas

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oświęcim
Posiadane auto: Honda Jazz i-Dsi L13a1
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Wrz 2011, 17:11
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


hehe lamp jest od groma na alledrogo wiec bedzie kiedyś kasa zbedna to sie kupi i wymieni a stara sprzeda Smile na razie nie razi aż tak bardzo.

a prosze powiedzcie mi odnosnie body kitu do wersji SPORT. czy to są całe zderzaki przód, tył czy to są dokładki które można zamontować do seryjnych zderzaków ?
pozdrawiam
Powrót do góry
Krzakoo

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): polska
Posiadane auto: Jazz 1.4 2003
Piwa: 16/1
Wysłany: Pon 19 Wrz 2011, 19:56
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


To, że nie masz lampy to pół biedy. Lepiej sprawdź czy masz poduszki skoro nie znasz przeszłości auta.
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Wto 20 Wrz 2011, 07:17
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Modyfikacje Hondy Jazz i-dsi


zabas napisał:
hehe lamp jest od groma na alledrogo wiec bedzie kiedyś kasa zbedna to sie kupi i wymieni a stara sprzeda :) na razie nie razi aż tak bardzo.

a prosze powiedzcie mi odnosnie body kitu do wersji SPORT. czy to są całe zderzaki przód, tył czy to są dokładki które można zamontować do seryjnych zderzaków ?
pozdrawiam


Z tymi lampami z chromem może być ciężko nawet na allegro, z czarnymi nie ma problemu, co do spojlerów-wersje SPORT po lifcie mają zupełnie inne zderzaki ( przed liftem były nakładki ) + nakładki na progi oraz 15" felgi-alu z podwujnymi ramionami, kiedyś na allegro przypadkiem trafiłem na pełny zestaw spojlerów ale cena coś koło 5 tyś., ( wejdź na gallerię naszych jazzów tam jest zdjęcie z przodu żółtego jazza w wersji sport ).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaHR-V

17 900

2001r.

76 000 km

mazowieckie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

HondaCivic

43 900

2013r.

164 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System