Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Hak holowniczy


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyberbrat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 251
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2005 + LPG
Piwa: 10/8
Wysłany: Czw 28 Sty 2016, 08:17
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Hak holowniczy


zawsze możesz spróbować założyć coś takiego



diagnosta przeżyje ciekawy poranek.
_________________
http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda
Powrót do góry
Malfiq

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecinek/Pomorze Zachodnie
Posiadane auto: Honda Jazz Style 1.4 CVT 2007
Piwa: 0/2
Wysłany: Pią 29 Sty 2016, 20:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Hak holowniczy


kedlaw07 napisał:

Tak na dobrą sprawę to Ty masz nieaktualny dowód rejestracyjny, ponieważ nie ma w nim zawartych wszystkich adnotacji dotyczących samochodu.

Jeżeli chcesz mieć wszystko zgodne z prawem to: bierzesz te swoje zaświadczenie, dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i udajesz się do wydziału komunikacji.
Tam wypełniasz wniosek i zostawiasz u Pani w okienku Wink Po ja... kimś czasie odbierasz i jedziesz na dodatkowe badanie techniczne. Tam diagnosta wbije Ci pieczątkę, że posiadasz pojazd dopuszczony do ruchu.


Ale Waldi! Ja już na przeglądzie zrobionym przez poprzedniego sprzedającego miałam ten hak wpisany, mam też wpis w karcie pojazdu, a jedynie w dowodzie rejestracyjnym nie ma po tym śladu, bo ktoś przy rejestracji tego nie dopisał. Mój błąd, że nie zauważyłam tego wcześniej, ale jak to mówią - lepiej późno niż później. Wrócę z delegacji, to spróbuję to jakoś uporządkować. Teraz cierpię na niedobór czasu Sad
_________________
Ale Jazz! Rolling Eyes
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 01 Lut 2016, 09:58
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Hak holowniczy


Malfiq napisał:
kedlaw07 napisał:

Tak na dobrą sprawę to Ty masz nieaktualny dowód rejestracyjny, ponieważ nie ma w nim zawartych wszystkich adnotacji dotyczących samochodu.

Jeżeli chcesz mieć wszystko zgodne z prawem to: bierzesz te swoje zaświadczenie, dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i udajesz się do wydziału komunikacji.
Tam wypełniasz wniosek i zostawiasz u Pani w okienku Wink Po ja... kimś czasie odbierasz i jedziesz na dodatkowe badanie techniczne. Tam diagnosta wbije Ci pieczątkę, że posiadasz pojazd dopuszczony do ruchu.


Ale Waldi! Ja już na przeglądzie zrobionym przez poprzedniego sprzedającego miałam ten hak wpisany, mam też wpis w karcie pojazdu, a jedynie w dowodzie rejestracyjnym nie ma po tym śladu, bo ktoś przy rejestracji tego nie dopisał. Mój błąd, że nie zauważyłam tego wcześniej, ale jak to mówią - lepiej późno niż później. Wrócę z delegacji, to spróbuję to jakoś uporządkować. Teraz cierpię na niedobór czasu Sad

O tym, że miałaś wszystko wbite i przegląd też to wiem. Natomiast napisałem Ci jak się sprawy mają według prawa.
Jeżeli chodzi o zatrzymanie dowodu rejestracyjnego przez drogówkę podczas "powitania na poboczu" Wink to nie mają do tego prawa.
Oczywiście mam na myśli sprawę z nie wbitą pieczątką w DR.
Jak pan będzie nieprzyjemny to może stwierdzić, że auto ma jakieś inne przypadłości i wtedy dowód Ci zabiorą.
Tobie raczej tego nie zrobią, bo ładnie zamrugasz oczkami Wink to Pan odstąpi od procedury, a co najwyżej sprawa zakończy się na pouczeniu Smile
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Marsinus

Debiutant



Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nakło kuj-pom
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 27 Kwi 2019, 15:55
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Hak holowniczy


Ktoś wie jak i gdzie podłączyć wiązkę od haka? Pilnie potrzebne
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


Hondae

79 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

59 850

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

HondaCR-V

58 900

2013r.

233 217 km

mazowieckie

HondaCR-V

46 900

2009r.

74 588 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System