Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Moja Honda Jazz 1.2 2006r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MRBarteczek

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko Biała
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 2006r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Maj 2011, 23:40
Temat postu:

Moja Honda Jazz 1.2 2006r


Witam Serdecznie

Tydzień temu (09.05.2011) kupiłem hondę Jazz. Od dawna oczekiwałem dokładnie na ten samochód. Przez ponad rok szukałem idealnego dla mnie auta, a przez ostatnie pół roku zbierałem wiadomości już tylko na temat Jazza. Powiem tak- samochód jest świetny bardzo ergonomiczny oraz ekonomiczny (posiadam jednostkę 1.2l ). Zapytacie dlaczego Jazz? - Ponieważ potrzebuję auta do wygodnej komfortowej jazdy bez szaleństw (nie potrzebuję się ścigać spod świateł), czasem przewożę duże objętościowo lekkie paczki, podróżuje max w dwie osoby i cenię sobie (chyba jak każdy) ekonomię jazza. Po dokładnym obejrzeniu i sprawdzeniu auta stwierdzam iż się nie zawiodłem a po przejechaniu całego baku jestem na prawdę zadowolony. Silnik pracuje cicho skrzynia biegów jest precyzyjna wszystkie mechanizmy wewnątrz działają prawidłowo klima sprawna chłodzi aż miło Very Happy Moja Honda ma kolor czarny metalizowany, posiada koła 14 calowe (stalówki) z orginalnymi kołpakami (szukam właśnie org. alufelg). Uważam że jest to dla mnie 23 letniego farmaceuty idealny samochód (Jest super!!! Laughing ) Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Hondy Jazz !!!
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 17 Kwi 2014, 12:47
Temat postu:

Re: Moja Honda Jazz 1.2 2006r


Witam,

widzę że masz taki sam model jak ja. Dokładniej w opisie. Zapraszam do dzielenia się informacjami/pomocą tutaj:
http://honda.auto.com.pl/forum/viewforum.php?f=723
Dowiesz się jeszcze dużo rzeczy o których nigdy być nie przypuszczał. Na przykład jak zrobić składane lusterka lub podświetlany bagażnik.
Życzę miłego użytkowania.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
jastanek

Debiutant



Dołączył: 26 Sie 2014
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: Seicento, Honda Jazz 2006
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 02 Wrz 2014, 20:43
Temat postu:

Ja mogę się pochwalić swoim jeżykiem .


Jestem mega zadowolony z niego a jest to wersja z silnikiem 1,2 sx cool kolor grafite .Chodzi super mały przebieg i zadbana.
Naprawde trafiony zakup.jastanek
_________________
jastanek
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

18) jazz »

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie

HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie

HondaHR-V

17 900

2001r.

76 000 km

mazowieckie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System