Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Jazz z 2003 roku.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jazzman go

Dyskutant



Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mysłowice - Śląsk
Posiadane auto: Mazda 3 , 1.6 diesel (2010)
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 07 Wrz 2011, 22:49
Temat postu:

Jazz z 2003 roku.


W sierpniu 2011 zakupiłem Hondę Jazz. Poszukiwałem samochodu do 19 tysięcy złotych do jazdy po mieście i małym zużyciu paliwa. Wytypowałem cztery samochody w tym TOYOTĘ YARIS I HONDĘ JAZZ. Zważywszy ,że mój wzrostu to prawie dwa metry Yariska stała się dla mnie odrobinę za mała, biorąc pod uwagę komfort podróży dla pasażera za fotelem kierowcy. Więc Jazz . Przeraziły mnie na początku opinie na temat napraw Jazza ale i tak się skusiłem. Po miesiącu eksploatacji mogę polecić ten samochodzik kierowcą którzy chcą wygodnie zasiąść za kierownicą ( nawet mający ponad dwa metry wzrostu ) i bez zbędnych szaleństw przejechać od punktu A do punktu B Smile a przy tym mieć swobodę dla siebie , pasażerów i w razie czego bardzo pojemny bagażnik.
Powrót do góry
jenot72

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Sty 2012, 16:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jazz z 2003 roku.


Kupiłem swoją honde jazz rok temu,model z 2002 roku z skrzynią bezstopniową cvt.obawiałem sie przed zakupem tej wersji ze względu na jej małą popularność w kraju(nie oferowana na polski rynek w salonie w tamtych latach).Zostalem zatem zmuszony do sprowadzenia jej z Niemiec.Autko jest droższe od modeli bliżniaczych z manualem ale mimo to sie zdecydowałem.i co?Jezdze na razie rok,powymieniałem wszystkie płyny i moim zdaniem jeżdzi sie jak nowym samochodem,nic nie puka nie stuka,przeglądy przechodzi śpiewająco,nic nie cieknie,jest cichutka i jaka to wygoda po mieście w korkach-tylko gaz i hamulec,cudo.nie wiem moze trafilem taki dobry egzemplarz ale wszystkim wygodnickim polecam cvt..
Powrót do góry
aspro

Debiutant



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rushden, Wielka Brytania
Posiadane auto: jazz 1.4 '02, VC 1.9 cdti
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Wrz 2012, 17:07
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jazz z 2003 roku.


My kupilismy naszego jazza prawie 4 lata temu. Koncowka 2002, z przebiegiem 140 tys w momencie zakupu. Dorobilismy kolejne 50 kkm i nic... Jedna jedyna naprawa, przy okazji przegladu przyczepili sie do prawego McPersona, ze cos stuka. Eksploatacyjnie, oleje, klocki z tarczami i komplet opon i akumulator(notabene wyciepalem fabryczny, ktoremy zabraklo 2 miesiecy do 10 lat). Dla porownania od 5 lat mamy vectre c, kupiona jako 2 letnie auto i kalendarz napraw jest zapelniony. Moge z czystym sumieniem powiedziec, ze jazz jest najmniej awaryjnym samochodem z kiedykolwiek przeze mnie posiadanych. Glowna zaleta to ilosc miejsca wewnatrz, glowna wada to wygoda na tylnych siedzeniach, albo w sumie jej brak. Ekonomia spoko, tylko trzeba powoli jezdzic, ale to juz wszystko powiedziane...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

18) jazz »

HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCR-V

89 900

2016r.

126 000 km

mazowieckie

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System