Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Haxo

Debiutant



Dołączył: 05 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mielec
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 DSI 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 13 Lip 2014, 22:40
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Pafcio01 napisał:
Czy dźwięk pojawił się dopiero po regulacji zaworów czy może po wymianie oleju? Jaki był stary olej (przepalony, gęsty)? Jaki wlałeś teraz? Porównaj z dźwiękiem z mojego filmiku. Ja jestem umówiony na oględziny auta pod spodem bo wydawało mi się, gdy na odpalonym aucie dotykałem kijem tej osłony katalizatora, że dźwięk się zmieniał, choć sama osłona trzyma się mocno. Uważam, że autem możesz spokojnie śmigać (ja już tak robię dwa miesiące). A byłeś ponownie w ASO i pytałeś o ten dźwięk? I jeszcze jedno pytanko: gdzie nabyłeś autko?


Auto nabyłem u handlarza w Łańcucie. Podobno przyjechało z Niemiec na kołach.
Dźwięk jest podobny. A pojawił się przed wymianą oleju. Myślałem że wymiana coś pomoże ale tak się nie stało. Wcześniej zalany był Castrol 10w40 teraz motul 5w30. Przy wymianie nie byłem więc nie wiem jaki był olej.
Niczego kijem nie dotykałem Smile
Czy jak robiłem w Rzeszowie regulację to będzie gwarancja obejmować w innym ASO np. w Krakowie ? Bo jak zdecyduję się pojechać to tam miał bym bliżej.
Boję się ryzykować tą jazdę ze względu na to że jadę z małym dzieckiem i jak byśmy gdzieś utkneli to może być nie ciekawie.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 09:18
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Haxo napisał:
Witam

Niestety u mnie też pojawiło się klekotanie (na zimnym i ciepłym) Sad Z tym że usłyszałem to po regulacji zaworów w ASO.
Wchodziłem dzisiaj pod niego i nie zaobserwowałem nic poluzowanego, wydaje mi się że klekotanie dochodzi z silnika.
Auto kupiłem 2 tygodnie temu.
Powiedzcie mi jeszcze jak patrzeć na ten bagnet od oleju. Są tam 2 otworki i olej ma być pomiędzy nimi ? Bo wymieniałem 2 dni temu olej (z płukanką) i dzisiaj patrze a tam ledwo za 1 otwór olej zachodzi.
Jutro jadę na wakacje 500 km w 2 strony, i boję się że mi auto nie objedzie Sad

Mam podobny dźwięk jak na tym filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=_FLTKvVlRyk


ile Ci tego motula w ASO wlali ? Powinno być napisane na fakturze, chyba ze miałeś wlasny z butelki Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 13:22
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Witam,

Tak sobie czytam i widzę że:
u Pafcia01 olej 10w40 2005r, teraz 5w40 jak dobrze pamiętam,
Haxo ten sam olej 10w40 castrol 2006r, teraz 5w30 motul

Może coś tutaj te oleje są do duszy, chociaż ja sam przez dwa lata na 10w60 Shell Racing śmigałem a teraz na 0w20 i nic się nie działo oraz nie dzieje.
Obydwa problemy występują po regulacji zaworów.
W jednym wymieniono świece.
Auta rzekomo o własnych siłach przyjechały.

Prośba do Pafcio01 i Haxo napiszcie dokładnie w jednym wątku co było robione w waszych jazzach od początku.
Zarówno w książce serwisowej oraz co wy już robiliście.

Pozwoli to na szybsze rozwiązania problemu.

Haxo napisał: napisał:
Cytat:
Powiedzcie mi jeszcze jak patrzeć na ten bagnet od oleju. Są tam 2 otworki i olej ma być pomiędzy nimi ?
Olej powinien znajdować się pomiędzy tymi dwoma dziurkami czyli min - max.
Cytat:
Jutro jadę na wakacje 500 km w 2 strony, i boję się że mi auto nie objedzie
U mnie olej nie jest brany ale wożę ze sobą nie całe jedno opakowanie 1 Litrowe. Mało go tam jest, ale zawsze to lepiej mieć coś niż nie mieć nic.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Pafcio01

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 105
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4
Piwa: 2/6
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 14:17
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Witajcie. Oleju bym raczej nie winił. Haxo twierdzi, że problem u niego pojawił się po regulacji zaworów, natomiast u mnie było to po wymianie oleju. Na filmiku, który wstawił Haxo, dźwięk jest głośniejszy niż u mnie. Aczkolwiek przy kolejnej wymianie raczej Shella już nie wleję. Tak jak pisałem wcześniej, pod koniec tygodnia może uda mi się wjechać na podnośnik o osłuchać Jazza od spodu.
W książkę serwisową nie wczytywałem się ale to co ja robiłem mogę wypisać:
- wymiana oleju ze "smoły" na Shell Helix Ultra 5W40 oraz filtr oleju Mann
- wymiana filtra powietrza i kabinowego na filtry Mann
- uszczelnienie klimatyzacji - sparciały oring przy chłodnicy
- wymiana żaróweczki oświetlenia kabinowego, która po tygodniu znów się przepaliła i odpuściłem temat do jesiennych, krótkich dni
- regulacja zaworów (wg mechanika tylko jeden zawór był poprawnie ustawiony)
- wymiana świec zapłonowych na 8 szt. NGK

Offtopic: Wczoraj znajomi po raz pierwszy widzieli naszą Hondzię i wielce się zdziwili dlaczego taki malutki samochód kupiłem. Jednak kiedy otworzyłem drzwi oraz bagażnik to wycofali swoje stwierdzenie Smile


Ostatnio zmieniony przez Pafcio01 dnia Pon 14 Lip 2014, 21:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 17:51
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Pafcio01 napisał:

- wymiana żaróweczki oświetlenia kabinowego, która po tygodniu znów się przepaliła i odpuściłem temat do jesiennych, krótkich dni


Sprawdź, czy blaszki obejmujące żarówkę dobrze przylegają do niej. Ja też kiedyś tak miałem. Niepotrzebnie kupiłem nową żarówkę i wyrzuciłem całkiem sprawną. Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 17:51
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 15 Lip 2014, 11:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Witam,

Jeżeli masz na myśli te światełko w środku kabiny w suficie to trzeba lekko podważyć małym płaskim śrubokrętem, i uważać żeby nie zarysować okładziny. U mnie czasami świeciło i czasami gasło. Wynikało to z rzadkości używania go. Po jakimś czasie zgasło na amen. Włożyłem nową i efekt był podobny. dopiero jak się dokładniej przyjrzałem to zauważyłem że styki zaśniedziały. Wystarczyło oczyścić i tak jak Flik77 napisał docisnąć.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
cosmo-pl

Dyskutant



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Civic
Piwa: 3/6
Wysłany: Wto 15 Lip 2014, 13:45
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Haxo napisał:


Auto nabyłem u handlarza w Łańcucie. Podobno przyjechało z Niemiec na kołach.
Dźwięk jest podobny. A pojawił się przed wymianą oleju. Myślałem że wymiana coś pomoże ale tak się nie stało. Wcześniej zalany był Castrol 10w40 teraz motul 5w30. Przy wymianie nie byłem więc nie wiem jaki był olej.
Niczego kijem nie dotykałem Smile
Czy jak robiłem w Rzeszowie regulację to będzie gwarancja obejmować w innym ASO np. w Krakowie ? Bo jak zdecyduję się pojechać to tam miał bym bliżej.
Boję się ryzykować tą jazdę ze względu na to że jadę z małym dzieckiem i jak byśmy gdzieś utkneli to może być nie ciekawie.


Kolego - jaki Motul 5W30, bo ich jest kilka rodzajów. Ile zostało wlane - może mechanik tak zmieniał, że nie zalał filtra oleju (co jest błędem zazwyczaj) i wlał 3/4 stanu, a jak się olej rozszedł, to Ci spadł po prostu do min (dolna kropka oznacza min.) Dolej na maks i oblicz ile Ci tego oleju zużyje na 1000 km. Co do auta, to jak sam stwierdziłeś masz auto od handlarza i jedyne czego możesz być pewien, to że niczego nie możesz być pewien Wink w tym również jego przeszłości i przebiegu. No chyba, że masz książkę i rachunki napraw. Co do stukania zaworów, to po regulacji, może być taki objaw jeżeli zostały trochę "ciaśniej" wyregulowane. Po około 5000 km powinno przycichnąć. Podczas regulacji jest tolerancja i mechanicy zawsze regulują do granicy, aby była pewność, że za chwilę zawory nie przestaną dotykać gniazd, przepalą się lub uszkodzą. Wiem, że to głupie, ale wszystko zależy od tego gdzie auto robiłeś. Dodatkowo, auto może być już trochę wyświechtane i mogą być delikatnie wyrobione prowadnice, dlatego będzie stukało. Jednak bym się tym zanadto nie przejmował.
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Sro 16 Lip 2014, 00:27
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


kedlaw07 napisał:
Witam,

U mnie czasami świeciło i czasami gasło. Wynikało to z rzadkości używania go. Po jakimś czasie zgasło na amen. [b]


Jesteś pewien, że to było przyczyną (rzadkie używanie)? Pytam bo ja np prawie w ogóle nie używam lampek przy lusterku wstecznym (żaróweczki takie same i też są styki które je obejmują). Jak dotąd świecą mi już cztery lata i ani śladu śniedzi.

Jakiś czas temu w niejasnych okolicznościach zaginął mi klosz od jednej z tych lampek przy lusterku...Na Allegro zaopatrzyłem się w te dwa światełka kabinowe (przy lusterku i to na środku dachu)
Wiem...trochę głupota wydawać 60 zł dla samego kawałka przezroczystego szkiełka/czy też plastiku, ale nie miałem innego pomysłu skąd wziąć taki brakujący klosz... Smile
Przepraszam za off top...Wracajmy do głównego nurtu dyskusji.
U mnie póki co żadnych stuków nie stwierdzam.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 16 Lip 2014, 12:59
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Witam,

Flik77 napisał;
Cytat:
Jesteś pewien, że to było przyczyną (rzadkie używanie)?
Ja taki wniosek wyciągnąłem.
Cytat:
Pytam bo ja np prawie w ogóle nie używam lampek przy lusterku wstecznym (żaróweczki takie same i też są styki które je obejmują). Jak dotąd świecą mi już cztery lata i ani śladu śniedzi.
W moim przy górnym lusterku te światełka o których napisałeś to już 8lat działają.
Tak jak napisałem wymieniałem tylko tą żarówkę która jest pośrodku kabiny.

W głównym temacie żadnych uwag i pomysłów nie ma Question
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Haxo

Debiutant



Dołączył: 05 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mielec
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 DSI 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 15:24
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Witam

Wróciłem z krótkich wakacji. Samochód mi na szczęście objechał (500km)

A więc byłem drugi raz w ASO i panowie sprawdzili jeszcze raz zawory ale niczego nie znaleźli. Pewnie jak by coś skopali przy 1 wizycie to i tak by się nie przyznali.
W każdym razie stuki dalej mam, i wydaje mi się że przybrały na sile.
Na początku było słychać tak:
https://www.youtube.com/watch?v=5MS1KrGVbkE
Co ciekawe przy daniu go na 3 tyś obrotów, stuki cichną.
Pan z ASO twierdzi że może to być coś przy rozrządzie. U mnie słychać to z lewej strony silnika.
Zaobserwowałem jeszcze że auto lubi mi wpadać w wibrację, na postoju lekko odczuwalne cyklicznie się powtarzające. Ale jak jechałem na autostradzie to powyżej 120 już potrafiło nieźle wibrować, darmowy masaż pleców Smile
Pogrzebałem troszkę po różnych forach, wiem że nasz silnik jest dość prosty konstrukcyjnie. Ma ktoś jakiś schemat do niego ?
Lista podpowiedzi z netu (różne auta)
-panewki wału korbowego
-pęknięty kolektor wydechowy
-popychacze zaworów
-czujnik wałka rozrządu
-cewki zapłonowe
-zużyte hydrauliczne szklanki od zaworów
-łańcuch ślizgi i napinacz
-czasami odgłos dieslowskiego klekotu spowodowany jest rozluźnionym kołem od pompy wspomagania.
-zawór zmiennych faz
-pompa wody

Co z tej listy można odrzucić, co u nas nie występuje ?
Gdzie mogę znaleźć listę serwisów hondy w Polsce ?
Być może podjadę do innego ASO.
Aha u mnie jeszcze była czyszczona przepustnica ale to chyba nie może mieć wpływu ?
Powrót do góry
cosmo-pl

Dyskutant



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Civic
Piwa: 3/6
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 16:45
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Ja uważam, że wszystko jest ok. Jak zużycie oleju silnikowego. Pojeździj trochę, to się może zawory dopasują, jak po regulacji tak się stało. Ogólnie to mnie martwi jedna sprawa - pojechałeś do ASO i sprawdzili.. zawory reguluje się na zimnym silniku, więc nie mogli sprawdzić, tego samego dnia. Najlepiej, jest to robić, po nocy. Jeżeli luzy są ciut za duże, to tak będzie stukał, ale wg mnie mieszczą się pewnie w granicach tolerancji i wraz z użytkowaniem silnika, będą się one zmniejszały. Osobiście uważam, że masz już trochę wyjechany wałek.

Łańcuch dawałby o sobie znać na zimnym głównie, ale to tak naprawdę jedyna kwestia, że się mógł rozciągnąć i napinacz hydrauliczny już nie wyrabia.

Powyżej 120 pewnie wibrują Ci opony, i to one są problemem, a nie silnik, bo gdyby on takie drgania przenosił, to robiłby to na każdym biegu, przy podobnej prędkości.

Osobiście dałbym sobie spokój, bo wg mnie ten silnik chodzi w miarę ok. Pewnie przebieg jest nierealny. Najważniejsze, to zmierz ile oleju Ci bierze i być może nagraj go konkretnie co i jak wygląda. Pracę popychaczy można wyciszyć bardziej lepkim olejem..

ps. jak wcześniej nikt zaworów długo nie ruszał, i nie miały one luzu, to mogły się nie domykać do końca i nie było ich też słychać, teraz jak jest prawidłowo to zacząłeś je słyszeć. Jeszcze jedno pytanie - gdzie kupiłeś olej i jaki dokładnie masz, bo nie napisałeś.
Powrót do góry
Haxo

Debiutant



Dołączył: 05 Lip 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mielec
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 DSI 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 18:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Mam zalany teraz 8100 X-clean 5W30 https://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/8100-x-clean-5w30
Wcześniej miałem castrol glx 10w40. No ale tak jak pisałem stuki pojawiły się po regulacji zaworów, przed wymianą oleju.
Jeśli chodzi o schłodzenie silnika to widziałem że w aso nie brali się za to od razu. Najpierw ściągali pokrywę i dawali na silnik wiatrak. Grzebali w nim po około 2 h postoju.
Nie będę tego robił na siłę. Ale znalazłem mechanika (podobno jest dobry), co mi zaproponował że rozbierze silnik i postara się ustalić przyczynę. Koszt rozebrania i złożenia do kupy 50 zł, więc się chyba zdecyduje.
Opony mam nowe, tarcze i klocki na tył podobno do wymiany, z przodu klocki wymieniałem tydzień temu więc może to z tond te wibracje.
Możecie mi napisać jak wasze auto toczy się na 2 biegu bez dodawania gazu ? U mnie to jakieś 800 obrotów i 4 km/h. Strasznie muli.
Mam też problem wyczuciem go na 1 biegu przy ruszaniu. Sprzęgło dość wysoko mi bierze i muszę go przygazować bo mi go dusi i lubi szarpać. Może to kwestia przyzwyczajenia, poprzedni brał mi dość nisko.
Powrót do góry
cosmo-pl

Dyskutant



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Civic
Piwa: 3/6
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 18:38
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


No to nie mam pytań w takim razie. Nie sądzę też, aby ktoś dobry decydował się na rozbieranie auta. To że masz nowe opny, nie znaczy, że zostały prawidłowo wyważone. Jak wibracje czujesz na plecach, to trzeba sprawdzić tylną oś.

Olej masz dobry, ale chodzi o źródło, na allegro jest mnóstwo podróbek i nie napisałeś ile bierze.

Sprzęgło się kończy, jak tak wysoko bierze.

Mulić może i szarpać, przez uszkodzony egr lub ślizga się już sprzęgło.

Ja bym tylko, po nocy sprawdził te zawory i dał sobie spokój.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 23 Lip 2014, 13:55
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


Do do motula to slyszalem opinie ze po wymianie na olej tej firmy silnik zauważalnie glosniej pracuje. Ale dotyczyło to oleju x-cess 5w40.
Wydaje mi się ze problem ogolnie polega na tym ze nasz jazzy się starzeją a nasze wymagania sa żeby ciagle były jak igiełki. Niestety auto jak najlepiej eksploatowane się zużywa i taka jest kolej rzeczy.
Ogolnie wiec nie szukajmy dziury w całym, lejmy dobre oleje i cieszmy się jazda Razz
Powrót do góry
cosmo-pl

Dyskutant



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Civic
Piwa: 3/6
Wysłany: Sro 23 Lip 2014, 16:56
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Stuki silnika po wymianie oleju :(


pieta napisał:
Do do motula to slyszalem opinie ze po wymianie na olej tej firmy silnik zauważalnie glosniej pracuje. Ale dotyczyło to oleju x-cess 5w40. (..)


!!!

Co miałeś na myśli? Znowu jakaś "wiara" i słuch?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaHR-V

50 000

2016r.

82 000 km

lubelskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System