Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) pierwsz wrażenia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warandcza

Debiutant



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 41

Posiadane auto: Honda Jazz 2009
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 02 Lip 2009, 10:09
Temat postu:

pierwsz wrażenia


Nową Hondę Jazz kupiłem w kwietniu 2009.
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Wygodny i cichy samochodzik, a przytym bardzo pojemny jak na swoją klasę. Umiarkowany w zużyciu paliwa, ale spalanie podane przez producenta trudne do osiągnięcia. Chyba, że jeździmy w granicach 70-90 km/h i nie używamy klimatyzacji. Ciekawa sylwetka wzbudzająca zainteresowanie. Auto dodatkowo wyposażyłem w alarm, listwy ochronne drzwi, nakładki gumowe na progi, czujniki cowania.
Negatywy, to brak regulacji prędkości wycieraczek na wolnym biegu, brak kontrolki świateł mijania, brak wskaźnika temperatury płynu chłodzącego (jest tylko awaryjna), Niedokładne wskazania komputera co do ilości paliwa w zbiorniku (przy wskazaniu 100 km do tankowania, tankuję 26L, czyli w zbiorniku jest 16L, a na tym mogę przejechać przy max zużyciu ponad 200 km). Przydało by się jeszcze automatyczne załącznie i wyłącznie świateł przez stacyjkę i światła przeciwmgielne w standarcie.
Podsumowując jeździ się super.
Powrót do góry
procjarek

Debiutant



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 11

Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 2009
Piwa: 3/0
Wysłany: Sob 02 Sty 2010, 00:42
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pierwsz wrażenia


Witam
Ogólnie zgadzam się z oceną. Np. wskazania komputera bardzo fałszywe. Jednak w wersji 1,4 ma regulację pracy wycieraczek na wolnym biegu (jest pierścień na dźwigni) i kontrolkę świateł mijania też.
Pozdrawiam
Powrót do góry
zby_121

Czytelnik



Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): slask
Posiadane auto: honda jazz 2009 1.2 90 koni
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Wrz 2010, 12:13
Temat postu:

kontrolka swiatel mijania


Witajcie,

kupiłem właśnie hondę jazz 09\2009 ale z Belgii, silnik 1.2 i mam kontrolke świateł mijania i powiem Wam, ze kompter pokazuje mi idealne spalanie, które jak ulał pasuje do rzeczywistego.
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Nie 26 Lut 2012, 10:57
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pierwsz wrażenia


Z tym spalaniem to chyba nie bardzo-komputer wskazuje z tego co wiem albo średnie spalanie albo chwilowe.Więc nie wiem jak Ci może pokazywać rzeczywiste Question Exclamation
Ale co do samego pojazdu to jest naprawdę fajny.Nieduży a jednocześnie bardzo przestronny,dobrze wyposażony,ma sylwetkę wyróżniającą się a tłumu nudnych,tak samo wyglądających aut innych marek no i to Honda Laughing
Powrót do góry
osman71

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Skąd jesteś (miejscowość / region): chorzów/śląskie
Posiadane auto: skoda Rapid Fun 1.2 110KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Lut 2012, 20:43
Temat postu:

Pierwsza Honda....


No i wreszcie mogę napisać o pierwszych wrażeniach z jazdy jazzem, dzisiaj odebrałem wlasnie taki samochód w wersji comfort 1.4. Powiem że jestem mile zaskoczony,bardzo ładnie mi się tym jedzie,jest cichutko,nawet dość fajnie przyspiesza...Miałem dotychczas wieksze autka,obawiałem się przesiadki, ale jest naprawdę super! oby jeszcze było bezawaryjne jak na honde przystalo i będzie OK! Mogłoby być trochę lepiej wyposażone w wersji comfort np tempomat,czujniki parkowania no i powinni pomyśleć o światłach do jazdy dziennej, ale trudno....
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 27 Lut 2012, 20:43
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Wto 28 Lut 2012, 19:12
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pierwsz wrażenia


No to witamy w gronie Jazzmenów. Mam też 1.4 comfort z 2011r i niestety te rzeczy,które wymieniłeś a których Ci brakuje dokupiłem od razu przy zakupie auta.Oprócz świateł do jazdy dziennej.Na to zaczekam aż będą montowane fabrycznie.A co do wyposażenia to nie narzekaj bo inni w tej cenie dają mniej-no i to Honda Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

18) jazz »

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie

HondaCivic

49 900

2014r.

164 995 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System