Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda HR-V ) HONDA HRV 2017 - dziwne serwisy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prien

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: HONDA, HRV, EXECUTIVE, 1,5, 2017
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Sie 2019, 18:05
Temat postu:

HONDA HRV 2017 - dziwne serwisy


Witajcie,

Mam od ponad roku HRV Executive z rocznika 2017.
Komputer wskazywał po zakupie 360 dni do kolejnego przeglądu.
Wykręciłem w roku około 6 tyś km i czas przeleciał na oko zgodnie z tym co podawał komputer.
Drugi przegląd pojawił się już po kolejnych 6-ciu tysiącach km i 6 miesiącach jazdy, mimo iż komputer podawał 300 dni po wyjeździe z serwisu.
Teraz mam jakieś 1,5 miesiąca od ostatniego przeglądu, przebieg dobija do 20 tyś km i mimo że odbierając auto z serwisu miałem 260 dni do kolejnego to teraz mam już tylko 100 km!!!

Powiedzcie mi proszę czy coś się dzieje z moim autem czy Honda znalazła sposób na wyciąganie kasy od użytkowników serwując im po kilka przeglądów w roku??!!

Dzwoniłem do kilku serwisów w kraju ale zawsze jest ta sama śpiewka że wszystko jest OK i tak ma być...

Dziwi jednak fakt że w obecnych czasach i stosowanych w motoryzacji technologiach i materiałach konieczne są dwie lub trzy wizyty serwisowe w roku przy raczej normalnych przebiegach auta...


Z góry dziękuję za pomoc i Wasze wagi. Evil or Very Mad
Powrót do góry
jungu

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 193
Skąd jesteś (miejscowość / region): Turek
Posiadane auto: Chevy Orlando 1.8 B+G
Piwa: 24/0
Wysłany: Pią 16 Sie 2019, 10:10
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) HONDA HRV 2017 - dziwne serwisy


To norma, szwagier w mercedesie dostaje sms na tel. że ma mało płynu w zbiorniczku od spryskiwaczy z zaproszeniem do serwisu na dolanie...
Albo uważają że ich klienci to głąby, albo sami są głąbami nie biorąc pod uwagę że płyn każdy może dolać sobie sam.
Tak samo miał z klockami - Po roku jeżdżenia i pierwszym serwisie dostał info że klocki są już słabe i trzeba by wymienić... Poszedł na serwis z mechanikiem zobaczył klocki i ich wyśmiał bo okładzin zostało jeszcze ponad połowę.
Tak więc nie daj się doić bo jak poczują głupiego to szybko z kieszeni będzie ubywać....
Powrót do góry
747

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Paź 2019, 23:17
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) HONDA HRV 2017 - dziwne serwisy


Czy pamietasz jaki kod się wyświetlał przed pierwszym przegladem? A czy B?
Mam w rodzinie HRV 1,5 2018, pierwszy przegląd był zgodnie wyświetlaczem po roku, przy 11 tys. km. Na fakturze przegląd B, bez wymiany oleju. Czy to normalne?
Samochodem jeździ kobieta, oczywiscie nie zwróciła uwagi, jaka litera się wyswietlała.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCR-V

39 300

2008r.

169 822 km

podkarpackie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System