Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Honda CR-V 2004 - problem z nawigacją



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endizz

Czytelnik



Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Birmingham
Posiadane auto: Honda CR-V 2004 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Lip 2017, 23:45
Temat postu:

Honda CR-V 2004 - problem z nawigacją


Moi Drodzy,

Mam Hondę CR-V 2004, 2.0 benzyna, w której zamontowane jest fabryczne radio z nawigacją Hondy (takie jak to https://www.youtube.com/watch?v=QNYiuiwoMJ4). Kiedy kupiłem auto nie działała nawigacja (reading error) ale bogatszy o wiedzę z tego forum wyczyściłem laser i EUREKA! zaczęło działać i działało do tej pory.
Ostatnio jednak zdarzyło się coś dziwnego. Po kilku dosyć ciepłych dniach wsiadłem do auta, włączyłem silnik ale okazało się, że nie włącza się panel radia / nawigacji. Dziwne jest to, że jeśli ustawiony jest CD to on się włącza ale nie można zmienić utworu, przełączyć źródła (radio, aux), zmienić ustawienia - innymi słowy nie ma korespondencji między czytnikiem a panelem. Obecnie sytuację mam patową - czasami działa a czasami nie - nie ma reguły.

Gdzie szukać problemu?

Z góry dziękuję za Waszą pomoc i pozdrawiam

Endi
Powrót do góry
jw dopiewo

Dyskutant



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowsze
Posiadane auto: honda 2 crv 2006
Piwa: 1/1
Wysłany: Pon 10 Lip 2017, 15:17
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Honda CR-V 2004 - problem z nawigacją


witam mam pytanie czym czyściłeś laser bo mam to samo co TY wszystko działało i nagle error płytke ze szczotkami kupiłem i u mnie nic nie dało
Powrót do góry
endizz

Czytelnik



Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Birmingham
Posiadane auto: Honda CR-V 2004 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Lip 2017, 17:15
Temat postu:

Re: ( Honda CRV ) Honda CR-V 2004 - problem z nawigacją


Czyściłem kiedy był problem z czytaniem płyty od nawigacji. Płyta ze szczotkami nie działała na slot nawigacji bo nie można było ją wystartować. Ale jak rozebrałem i wyczyściłem patyczkami do uszu (znalazłem tutorial w sieci jak to zrobić) to od tego czasu działało.

Teraz jednak wyłącza się cały panel - robi się czarny i nie można ani zmienić głośności ani zmienić źródła - działa tylko cd - po włożeniu płyty gra normalnie. Dodatkowo zauważyłem, że za każdym razem po wyjęciu obudowa jest ciepła. Mam wrażenie, że problemem jest jakiś brak styku ale to przekracz już moje zdolności elektroniczne Smile Czasami jak odpalam auto to działa, czasem nie, a czasem jeszcze działa na początku ale po kilku chwilach gaśnie i mogę tylko słuchać muzyki z cd na jednym ustawieniu głośności Smile

Więc piszę post i liczę na cud Smile
Powrót do góry
JackSparrow

Czytelnik



Dołączył: 11 Lis 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mars
Posiadane auto: CRV
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 11 Lis 2018, 18:25
Temat postu:

Navi Honda CRV 2003


Mam pytanie czy mozna jakos wylaczyc opcje navi w hondzie? nie chce uzywac jej a nie mozna wejsc w ustawienia audio radia itd, bo caly czas pokazuje sie ze brak dc z navi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaCivic

34 900

2011r.

174 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie

HondaCivic

72 500

2018r.

90 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System