Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Czujnik poziomu oleju



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
master121212

Czytelnik



Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda CRV
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Sie 2018, 08:03
Temat postu:

Czujnik poziomu oleju


Witam serdecznie,
Mam mały problem, otóż posiadam auto Honda CRV III 2.0 benzyna, po regulacji zaworów zapaliła mi się migająca na pomarańczowo lampka od oleju wraz z kontrolką silniczka Engine (myślę że to akurat zbieg okoliczności, że zapaliła się ona po tej operacji). Po zapytaniu do wujka google okazało się że sygnalizuje ona uszkodzony czujnik poziomu (i temperatury) oleju. Kupiłem czujnik (używany) wymieniłem go, wykasowałem błąd i to samo kontrolka znów miga wraz z zapaloną kontrolką Engine, poprosiłem osobę u której kupiłem czujnik o wymianę na inny. Po dostaniu kolejnego czujnika i wymianie, znów to samo. Miał ktoś może taki przypadek, mało prawdopodobne, żeby obie części były uszkodzone. Błąd próbowałem wykasowywać pierwszym razem za pomocą jakiegoś dosyć dobrego programu Bosha u mechanika, zaś drugim razem sam przy pomocy ScanMaster-ELM. Będę wdzięczny za ewentualną radę co zrobić z tym fantem Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCivic

49 900

2014r.

164 995 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System