Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) CR-V 2.2 i-DTEC



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adambystry

Czytelnik



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): UK
Posiadane auto: CRV 2.2
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Sty 2018, 20:36
Temat postu:

CR-V 2.2 i-DTEC


Witam, jeśli można prosić kogoś opcykanego o skierowanie mnie do działu mówiącego o usterkach tego silnika i jak ich unikać to będę bardzo wdzięczny. Nadmienię, że moja jazda to 60 miasto do 40 (weekendy) i teraz nie jestem pewien zakupu. Dzięki i pozdrawiam.
Powrót do góry
gravis_jg

Czytelnik



Dołączył: 23 Sty 2021
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Honda CR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Lut 2021, 10:53
Temat postu:

Honda CR-V 2.2 CDTI


Jestem użytkownikom Hond Executive z takim silnikiem od kilku lat. Teraz mam CR-V 2015r., a poprzednio były dwa Accordy.
Ten silnik nigdy mnie nie zawiódł i jest bezawaryjny. Niskie spalanie zachęca do długich wyjazdów. Jedyna na co narzekałem zwykle to starzejący się dość szybko układ kierowniczy. W jednym nawet regerowałem ale słaby efekt i sprzedałem. Generalnie używam kilku samochodów i wszystko zależy od punktu odniesienia ale nawet z BMW 520d też do Hondy chętnie wsiadam. Zawsze uważałem, że stosunek ceny do jakości w tym wypadku jest najlepszy na rynku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

12) crv »

HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie

Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System