Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) przegląd, eksploatacyjne i naprawy: Poznań, Szczecin, Gorzów



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzTy

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Jazz 1.4 2005
Piwa: 1/6
Wysłany: Wto 23 Maj 2017, 10:04
Temat postu:

przegląd, eksploatacyjne i naprawy: Poznań, Szczecin, Gorzów


Panie i Panowie,
gdzie w Poznaniu i okolicach jeździcie swoimi Hondami na przeglądy, wymiany eksploatacyjne itp.? Szukam jakiegoś uczciwego mechanika, najlepiej tylko od japońskich. Proszę o wypowiedź użytkowników Hond. Chodzi mi o uczciwe opinie, reklamy może proszę sobie podarować, bo tylko zaśmiecają, a prawie od razu widać, że są reklamami - umiejętnie napisana reklama jest jak uczciwy i solidny mechanik - ze świeczką szukać.

Piszcie też, gdzie nie jeździć!

Zacznę (już o tym pisałem na forum Jazza).
Jest w Poznaniu blacharz, który ma bardzo znane, kardynalskie, nazwisko. Odradzam. Partacz. Jeśli się natkniecie, np. przy okazji konserwacji podwozia, to dajcie sobie spokój już na wstępie, bo wam porysuje auto, pojeździ nim sobie i jeszcze odda jakimś smarkatym podwykonawcom. Gadane ma, ale w robocie to syf, kiła i mogiła. A takie niby nazwisko.

W ciągu roku jeżdżę od 20 do 30 tys., więc wymiany oleju 2, 3 razy. Raz podjechałem do Skoczek Auto na Napoleońskiej. 40 zł wymiana oleju. Stałem przy samochodzie i patrzyłem, jak wymieniają. I co? Przyjeżdżam do domu, patrzę (stał na równym) - przelali. Po nocy - to samo. Ponad normę. W sumie kilka mm, ale po to jest górne oczko, żeby go nie przekraczać. Mówię im, a ci, że co ja chcę, przecież kilka mm to nic się nie stanie. No nawet jeśli się nic nie stanie, ale po co taka husaria przed klientem?

Jest też Japan Garage, trafiłem tam ostatnio, chciałem, żeby przeglądnęli klimę i rolki przy pasku wielorowkowym (po wymianie samego paska u Checkera, niedługo opiszę całą sytuację). Niestety ostatecznie zrezygnowałem z wymiany rolki (nadaje się do wymiany), ponieważ kilka dni temu pojawiła się u nich negatywna opinia, a większość pozytywnych wygląda, jakby były pisane na zamówienie (szczególnie, że wystawiły je w większości osoby z 1 opinią na koncie). Kilka pozytywnych może być ok, ale to pewnie też dlatego, że robią wulkanizację i przyjmują auta niejapońskie (akurat mieli na kanale Forda). Poza tym: przyjechałem z tą klimą i paskiem. Niby wszystko mi się spodobało, nie wyciskają pieniędzy (mogliby wciskać Wink ), wygląda, że uczciwi, powiedzieli, żeby jeździć, że klima jest jeszcze ok. Od razu zaproponowali wymianę kabinowego (sam wymieniam) plus odgrzybianie. Umówiliśmy się na wymianę rolki. I wtedy mechanik zapytał, czy to jest silnik 1.2 (mam 1.4 PO LIFCIE, podałem mu rok, poza tym siedzieliśmy w środku). Ale okej. Więc miałem robić u nich tę rolkę, ale ostatecznie zrezygnowałem, bo na google pojawiła się parę dni temu negatywna opinia (właściciel Hondy).
Edit: radzili mi też w ogóle nie zwracać uwagi na oczko klimatyzacji pod maską i nie zmieniać opon miejscami, bo to, wg nich, nie ma sensu.


Co powiecie np. o Mishimoto na Obornickiej 231 (Michał Spychalski) - Poznań. Ew. o LB Japan Service - Poznań? Albo o Front Garage w Swarzędzu?


Ostatnio zmieniony przez KrzTy dnia Pią 02 Cze 2017, 07:41, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
KrzTy

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Jazz 1.4 2005
Piwa: 1/6
Wysłany: Wto 23 Maj 2017, 11:07
Temat postu:

Re: przeglądy, wymiana eksploatacyjnych i ew. naprawy w Poznaniu


Searcher napisał:
Też jestem z Poznania... ale nie mialem okazji nic tu naprawiać, bo się nie psulo. Olej wymieni Ci każdy, jedziesz, dajesz olej, filtr, zlecasz wymiane i patrzysz przez szybe Smile na Naramowickiej u Piekuty wymienialem, opinie ma jakie ma, ale u mnie wszystko zrobili naprawdę zgodnie ze sztuka. Wszystko widzisz, mozesz sobie wejsc ma warsztat, obejrzeć auto pod spodem. Nie ma opcji, zeby cos bylo nie tak. Świece wymien sobie sam Smile

Mechanika ktoremu ufam, to mam na drugim koncu kraju - szwagier Smile i tam w sumie jezdze na przeglady czy jakies wymiany planowane.


No właśnie planuję zacząć robić takie rzeczy sam Smile Kombinuję też z kanałem, żeby jakoś samemu olej wymieniać. Znasz jakiś może w Poznaniu?
Powrót do góry
KrzTy

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Jazz 1.4 2005
Piwa: 1/6
Wysłany: Pią 26 Maj 2017, 15:13
Temat postu:

Re: ( Honda ) przegląd, eksploatacyjne i naprawy: Poznań, Szczecin, Gorzów


Panie, Panowie,
jeśli macie jakieś swoje typy, to, proszę, podzielcie się. Jeżdżę dość dużo (20-30 tys./rok) i wymiany oleju/przeglądy/regulacje wypadają mi dość często. Wolę pilnować wszystkiego na bieżąco, nawet trochę na wyrost, bo czasem mogę zrobić 1000 km jednego dnia i mega zależy mi na niezawodności i sprawności auta.
Powrót do góry
carol200

Debiutant



Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: CR-V AT 1980cm3 2005
Piwa: 0/10
Wysłany: Sro 18 Paź 2017, 19:44
Temat postu:

Re: ( Honda ) przegląd, eksploatacyjne i naprawy: Poznań, Szczecin, Gorzów


Witam.
Jeśli mam polecić kogoś od HONDY to z czystym sumieniem polecam ASO w Gorzowie Wielkopolskim. Należy tam zgłosić się do Pana Grzegorza a on już się należycie zajmie waszymi "pociechami". Można mu bez żadnych obaw polecić swoje cacuszka- zna się facet na nich i wie gdzie i co je boli- nic dziwnego- sam ma Hooooondęęęęęęę. Pozdrawiam[/list]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Polecane warsztaty


HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

49 900

2015r.

164 000 km

mazowieckie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System