Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
virusiek

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1,339 dm3 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 01 Lip 2016, 11:18
Temat postu:

Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Witam,
chciałbym abyście ocenili te dwie oferty, czy któraś z nich jest warta uwagi, ewentualnie sprawdzenie historii tego jednego z egzemplarzy.
http://otomoto.pl/oferta/honda-jazz-1-4-i-dsi-klima-serwisowany-ID6yrVJf.html
http://moto.gratka.pl/tresc/honda-jazz-ii-20677429.html#db67cf493e3b8e2c,1
z góry dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
karion

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 197
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Był jazz jest Yeti 2.0TDI CR 4x4
Piwa: 6/6
Wysłany: Pią 01 Lip 2016, 16:25
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Niewiele widać z tych ciemnych i nieostrych zdjęć.
Ten srebrny coś tam miał widać że zderzak i maska nie jest idealnie spasowana.Co nie znaczy że musiał być walony - mogła to być jakaś parkingowa stłuczka, miałbym to na uwadze.Dosyć małe przebiegi jak na tyle lat.
W niebieskim lewa lampa jest jakby głębiej, widać to przy otwartej masce ale to może być też zderzak.
Ta boczna to jest jakiś komis widać w pozostałych ofertach.

Nie podoba mi się sposób cfaniacki robienia zdjęć tych osób nie tylko jazz tak ma ale i inne oferty..... pod takim kątem że słabo widać spasowanie elementów. Najlepiej stanąć po środku maski,po środku klapy bagażnika po 2 bokach auta takie zdjęcia mniej podważają wiarygodność.

Ogólnie nie kupiłbym w komisie.
Powrót do góry
virusiek

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1,339 dm3 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lip 2016, 22:18
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


a co myślicie o tej wersji? nieco dziwna
http://olx.pl/oferta/honda-jazz-piekna-bezwypadkowa-CID5-IDgoW1J.html
Powrót do góry
karion

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 197
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Był jazz jest Yeti 2.0TDI CR 4x4
Piwa: 6/6
Wysłany: Sro 06 Lip 2016, 23:23
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Znajdź kogoś z normalnymi zdjęciami, bo tu niewiele widać z jednej strony drzwi otwarte,bagażnik otwarty więc skąd ma klient na odległość wiedzieć czy nie był walony ? Blacha to pierwszy element po którym można poznać czy auto miał jakąś przygodę mniejszą bądź większą. Po takich fotkach nie dostaniesz obiektywnej oceny.

Ile kobiet wystawia samochody samodzielnie na sprzedaż?Napisał jako kobieta która zapamiętała łożyska wałka sprzęgłowego Wink Sprzedaje po roku auto albo jeszcze krócej, pewnie wyjeżdża do Londynu albo kupuje większe Wink


Ostatnio zmieniony przez karion dnia Sro 06 Lip 2016, 23:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
virusiek

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1,339 dm3 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 06 Lip 2016, 23:30
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


a ten grill w tej wersji rocznikowej jest w porządku bo raczej rzadko spotykany,w ofertach innych się z takim nie spotkałem. A co do zdjęć to za wiele na to nie poradzę.. Nie ja je robię
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 06 Lip 2016, 23:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
karion

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 197
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Był jazz jest Yeti 2.0TDI CR 4x4
Piwa: 6/6
Wysłany: Sro 06 Lip 2016, 23:33
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Ktoś kto nie ma nic do ukrycia w dobie galaxy s4 itd wrzuca jednak lepsze zdjęcia.Opis w żaden sposób też nie zachęca.Dla mnie to wystarczająco by się nie napalić Cool

Zderzaki,felgi też mało atrakcyjnie wyglądają na nim.Szukaj normalnych to nie będziesz tracić czasu na głowienie się czemu są inne niż zwykle Wink

Jeśli nie masz to spraw sobie też miernik lakieru lub pożycz od kogoś może ci się przydać na pierwszy kontakt akurat i jedź na przegląd do jakiegoś mechanika lub kogoś z polecenia w razie co dopłać 100-200zł mnie kilkanaście lat temu to uratowało przed kilkoma bombami jedno z powodzi.Teraz dużo aut popowodziowych z Niemiec często same rodzynki hehe.
W twojej okolicy nic nie widać na allegro ciekawego, niewiele ofert musisz szukać po całej Polsce bo inaczej może ci się zejść wiele miesięcy lub nawet lat. Z 2200-2500euro to one w DE stoją z początku produkcji czasem nawet więcej jakieś sensownie musisz gdzieś z 4-5tysięcy więcej wyłożyć. Za 10 to raczej parchy.I celuj w takiego 200tys minimum, bo wszyscy wiedzą że 150tys to idealny przebieg dla Polaka a powyżej 200 to nie pójdzie.
Popatrz na przebiegi z allegro i z mobile de Wink

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/auto/search.html?scopeId=C&zipcodeRadius=100&ambitCountry=DE&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=3000&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=12&makeModelVariant1.modelDescription=1.4&isSearchRequest=true&pageNumber=4
Powrót do góry
virusiek

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1,339 dm3 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Lip 2016, 10:46
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Dzięki za rady,
jakby nie patrzeć budżet musiał mi wzrosnąć do ok 13 PLN, więcej nie uskrobię.
Niestety jak do tej pory nie mam szczęścia, braki przeglądów i innych papierów, po spadkach etc., albo komisarze którymi nawet się nie przejedziesz (oczywiście na warsztat można wziąć, bo każdy ma lawetę na wyposażeniu). Już zacząłem się zastanawiać czy w Polsce można po prostu znaleźć, pojechać i kupić auto, bo jak widzę z samym tym żeby gdzieś pojechać to już jest problem :-/
Na przebieg w ogóle nie patrzę, liczę się z tym że kręcony zaraz za granicą.
Nic, czekam i szukam, jakby coś zjawiło się ciekawego to dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
karion

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 197
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Był jazz jest Yeti 2.0TDI CR 4x4
Piwa: 6/6
Wysłany: Sro 13 Lip 2016, 15:35
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Ja od roku szukałem auta i znacznie większy wybór miałem i trafił mi się samochód od teścia. Jazz jest fajny ale nie jest to auto jakie potrzebowałem (szukałem znacznie większego,2jka dzieci) patrząc na oferty w PL wziąłem je bez namysłu. Taki złom jaki zalewa Polskę to się nie mieści w głowie zwykłego Kowalskiego.Ja przy szukaniu auta byłem bardzo przezorny bo mam schizę po swoim pierwszym aucie wpakowałem po dwóch latach tyle ile kosztował jego zakup.
Komisy ogólnie bym unikał szerokim łukiem tam pracują największe cfaniaki, raz byłem kilkanaście lat temu i wiem potwierdziło się to co inni napisali.

Może jakiś użytkownik majętny by miał jazza, nawet jak gdzieś będą poprawki to może nie będzie chociaż walony albo popowodziowy bo ponad 95% aut z allegro to niestety wątpliwe są.
Czasem trafiają się handlarze co mają jeden typ auta i faktycznie są nie najgorszym stanie.
Jeśli nie wybierasz się na zachód i szukasz w swoim rejonie z dolnej-sredniej półki cenowej to zwiększ ilość autek które mogą ci się jeszcze podobać i bierz tego który będzie zadbany to zwiększy sporo szanse w poszukiwaniach.
Nie ograniczałbym się do jednego no chyba że masz dużo czasu Very Happy
Powrót do góry
virusiek

Czytelnik



Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1,339 dm3 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Lip 2016, 15:49
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Tyle, że to nie tyle dla mnie co dla żony. Ja tylko z doskoku. A kobieta jak to kobieta, ten i kropka. Co poradzić. A na zachód cóż, języka nie znam, papierologii niemieckiej również, na samochodach ogólnie średnio więc raz dwa mogą mnie wycyganić.
A mirki to mirki, na zachodzie też większość w mirklandach stoi i nie wiem czy oni jacyś lepsi od naszych, jak to jedna komitywa.
Jednymi słowy, uzbroić się w cierpliwość, jak będzie miał być i będzie miał służyć to się znajdzie. A jak się trafi na pechowca to też trudno, tyle że u mirków większa szansa na to 2. Pożyjemy zobaczymy.
A forumowicze raczej niezbyt przychylni do odsprzedaży z tego co widzę Razz Pewnie jakbym 10k+ więcej zaproponował to by się fura zleciała, a tak niestety.
Powrót do góry
karion

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 197
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Był jazz jest Yeti 2.0TDI CR 4x4
Piwa: 6/6
Wysłany: Sro 13 Lip 2016, 15:52
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


W okolicach 13-14tys pewnie parę by się trafiło w PL.
I szukałbym raczej takich z nie mniej jak 200tys mniejsze prawdopodobieństwo że trafisz na jakiegoś wałka a auto chociaż jeździło a nie się kurzyło w serwisie albo na złomie.Niektórzy mają tu najechane ponad 300tys i dalej śmigają.
Powrót do góry
unislawek

Czytelnik



Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Honda jazz 1,2
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 14 Gru 2016, 16:52
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Ogólnie z zakupem trzeba bardzo uważać. Miałem już jechać do W-wy po Jazz z 2008 r.
Przed wyjazdem otrzymałem smsem nr VIN. Pofatygowałem się do serwisu no i sen z powiek zmyty. Okazało się, że ten samochód, który wydawał mi się najciekawszy z ogłoszenia okazał się największą klapą bo w serwisie zaewidencjonowany był jako SZKODA CAŁKOWITA Sad .
W ogłoszeniu opisany był jako bez uszkodszeń, dla pedanta Smile. Po odzwonieniu do właściciela uzyskałem info, że ten o niczym nie wiedział,no i po chwili ogłoszenie zniknęło. (Jezz 2008' na alufelgach z dodatkowym kompletem kół, ciemny kolor grafitowy, skrzynia manualna, kupiony w polskim salonie)
Powrót do góry
karion

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 197
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Był jazz jest Yeti 2.0TDI CR 4x4
Piwa: 6/6
Wysłany: Sro 14 Gru 2016, 19:24
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


A mnie jeszcze przy sprzedaniu używanego nikt o numery vin nie prosił...
Pomyśleć że taki szrot jak pewnie 90 czy więcej % tego typu trafi do kogoś kto będzie zachwycony autem albo i nie jak się dowie i inne rodzynki wyjdą....
Powrót do góry
tezapl

Czytelnik



Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): czestochowa
Posiadane auto: civic
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 18 Sty 2017, 13:17
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


Witam
Przejrzałem troche Jazzow i pierwszy raz widze takie listwy ochronne cienkie.
Czy to jest seria?

link: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-jazz-honda-jazz-z-polskiego-salonu-warto-ID6yHeep.html

[/img]
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 19 Sty 2017, 00:21
Temat postu:

Re: ( Honda ) Prośba o ocenę/ sprawdzenie Honda Jazz


tezapl napisał:
Witam
Przejrzałem troche Jazzow i pierwszy raz widze takie listwy ochronne cienkie.
Czy to jest seria?

link: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-jazz-honda-jazz-z-polskiego-salonu-warto-ID6yHeep.html

[/img]

Jak kupowałem Jazza w ASO to z takimi listwami. Dołożyłem je podczas zakupu.
Tylko, że ja nie mam ich na zderzakach.
Natomiast widzę, że po Opolu śmiga też jazzik tak właśnie "olistwowany" Wink
Jednocześnie w/w listwy można nabyć w necie.

Co do ogłoszenia to gość z Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie) tel. 505 471 016 a jazzik na tablicach z Bolesławca woj. dolnośląskie.

Jeżeli chodzi o serię / wersję to jest to Jazz z 1-go roku produkcji, bez klimatyzacji - najuboższa.
Właściciel dołożył jedynie chlapacze.

Ciekawi mnie ten wiszący pas - widać na fotce. Powinien być schowany.
Jak chcesz wiedzieć więcej to załóż wątek tutaj:
( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
http://honda.auto.com.pl/forum/viewforum.php?f=723

większy odzew Wink

Przeczytaj też to:
( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=139099

Gorąco, a pić się chce ....
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCR-V

7 900

1999r.

342 000 km

lubelskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System