Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Opuszczanie szyby od strony kierowcy nie dziala



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladca_poscieli

Czytelnik



Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań / Ostrowiec Św. / Drawsko
Posiadane auto: Jazz 1.4 8V 83KM (benzyna)
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Cze 2016, 21:39
Temat postu:

Opuszczanie szyby od strony kierowcy nie dziala


Witam,
Mojego Jazza spotkala nastepujaca dolegliwosc, nie dziala opuszczanie szyby prawej i lewej przedniej przełącznikiem od strony kierowcy. Sadzac, ze to przełącznik (podobno są dość awaryjne) wymieniłem go. Niestety to nie pomogło, co prawda obsługa szyby od strony pasażera działa teraz bez zarzutu, ale w dalszym ciągu nie działa ta od strony kierowcy. Czy możecie poradzić co jeszcze warto sprawdzić. Dodam że ma Jazza rocznik 04.
Powrót do góry
skype status
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 27 Cze 2016, 08:40
Temat postu:

Re: Opuszczanie szyby od strony kierowcy nie dziala


Witam,
wladca_poscieli napisał:
Witam,
Mojego Jazza spotkala nastepujaca dolegliwosc, nie dziala opuszczanie szyby prawej i lewej przedniej przełącznikiem od strony kierowcy. Sadzac, ze to przełącznik (podobno są dość awaryjne) wymieniłem go. Niestety to nie pomogło, co prawda obsługa szyby od strony pasażera działa teraz bez zarzutu, ale w dalszym ciągu nie działa ta od strony kierowcy. Czy możecie poradzić co jeszcze warto sprawdzić. Dodam że ma Jazza rocznik 04.
Z tego co piszesz można wywnioskować, że mógł najprawdopodobniej paść Ci podnośnik szyby od strony kierowcy. Ponieważ piszesz, że tamta strona działa po wymianie przełącznika.

Przyszedł mi jeszcze inny pomysł na rozwiązanie Twojego problemu.
Chodzi mi o bezpośrednie podpięcie i sprawdzenie czy podnośnik szyby działa.

W tej sprawie proszę o konsultację.

Jeżeli dalej chcesz zagłębiać w ten temat to proponuję pobranie serwisówki 2 działające linki:
Honda_Jazz_Fit_ESM.7z
http://hostuje.net/file.php?id=c93961e5e9a05ca510afd1b56160c497
Honda_Jazz_Fit_ESM.7z
http://hostuje.net/file.php?id=faaab514c5b0abedc2cc29b979e7a337

Następnie pobranie pliczku z informacją jak należy rozpakować ściągnięty pliczek
link: http://hostuje.net/file.php?id=707058e4ded76cb230f2db7407443e76
Do wiadomości użytkowników Windows'a:
Otwiera się w IE dla windows.
Do wiadomości użytkowników linux'a:
Otwiera się w Operze.

Po pobraniu wszystkiego i zrobieniu tego co jest w pliczku ins-pobierania.pdf poszukaj sobie poniższej opcji popartz na rysunek i wybierz (czerwona lub czarna strzałka). U mnie jest wersja z czarną strzałką

_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
szarley

Debiutant



Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pińczów
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 11 Gru 2018, 15:59
Temat postu:

Re: Opuszczanie szyby od strony kierowcy nie dziala


wladca_poscieli napisał:
Witam,
Mojego Jazza spotkala nastepujaca dolegliwosc, nie dziala opuszczanie szyby prawej i lewej przedniej przełącznikiem od strony kierowcy. Sadzac, ze to przełącznik (podobno są dość awaryjne) wymieniłem go. Niestety to nie pomogło, co prawda obsługa szyby od strony pasażera działa teraz bez zarzutu, ale w dalszym ciągu nie działa ta od strony kierowcy. Czy możecie poradzić co jeszcze warto sprawdzić. Dodam że ma Jazza rocznik 04.



Zawieszone szczotki silnika podnosnika. Nalezy zdjac tapicerke wyjac cały podnosnik rozebrać silniczek podgjąc szczotki nasmarować odrazu osie wirnika silnika złozyć i cieszyc sie z jazdy. Jesli zużyte sa szczotki całkowicie to problem jest poważniejszy ale do przeskoczenia trzeba kupic silnik podnosnika z anglika mozna za pare złotych i przełozyć szczootki troszke z tym zabawy ale dla kumatego elektromechanika proscizna
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

31 000

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCR-V

22 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCR-V

7 900

1999r.

342 000 km

lubelskie

HondaCivic

19 800

2008r.

196 000 km

mazowieckie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System